Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slawomiro

Kocham Zone a ona juz niewie co czuje do mnie

Polecane posty

Gość Slawomiro

Mieszkam w Londynie od 3lat. W kwietniu tego roku wzialem slub cywilny bo moja zona zaszla w ciaze i chcielismy sie ochajtac oczywiscie bardzo sie kochalismy.pol roku puzniej stracilismy dziecko strasznie to przezylismy wspieralem moja zone i nawet czulem ze kocham ja coraz mocniej i ze nasz zwiazek sie umacnia.Zmiesiaca na miesiac tak jakby cos zaczelo pekac coraz zadziej sie kochalismy oczywiscie pytalem co sie dzieje ale zona odpowiadala ze niewie ale bedzie dobrze to chwilowe. W grudniu pojechala zona do polski w samolocie poznala kolesia ktory moge tak powiedziec oczarowal ja gadana powiedzala mi onim ze to tylko znajomosc i takie tam kantakt utrzymuje caly czas. Zmienila sie bardzo wobec mnie jest bardzo zimna i mowi ze niewie co domnie czuje i jest lipa myslimy zeby na miesiac kazdy zamieszkal od dzielnie i zeby na nowo sie zaczac spotykac i na nowo odbudowywac nasz zwiazek tak mi zona zaproponowala. Nie podobala mi sie ta propozycja ale widze ze mieszkanie razem teraz jest nieprzyjemne czuje ze wszystko sie wali Prosze o jakies rady Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
proponuje jej powiedziec: albo w jedna albo w druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staler23421123
HEHE.Ja też kocham Zonę. Jest w niej tyle różnych artefaktów :) a szczególnie ten który mi osttnio zajebałeś: WibroPen Anal Action 2001 na baterie AAA.... Weź se go skoro lubisz takie zabawy...Ale więcej ci sie skurwielu nie wypnę...Nawet nie przychodź do mnie...I powiem żonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawomiro
mowi mi ze doniego nic nie czuje tylko dobrze znim sie rozmawia (nadaja na tych samych falach) i ze nie ma wogole w londynie osoby z ktora by mogla tak pogadac mowi ze jej tego brakowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×