Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwmar

SPALONY GARNEK ZEPTER...

Polecane posty

Witam serdecznie , mam pytanie.Gotowałam mleko w garnku z zeptera(na małym ogniu), czekając kiedy się ugotuje zasnęłam mleko nie wykipiało tylko się cały czas gotowało aż śię przypaliło. obudził mnie smród...grubość przypalonego mleka jest ok. 1 cm-tylko dno. Czy jest jakaś możliwość wyczyszczenia tego garnka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz dać go do firmy
tam go wyczyszczą i wypolerują, możesz też sama wyczyścić ile się da, z czasem użytkowania i mycia nie będzie po tym sladu. Ja też spaliłam taki garnek, gotowałam jajka na twardo jakieś 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda o sylwestrze
musisz go moczyc dlugo pewnie wyjdzie ze 3 dni i scierac troche ta warstwe. ja kiedys tez przypalilam cos mocno i chcialam juz garnek wyrzucic, ale dalo sie doczyscic. mozesz za jakis czas dostpac sody moze troche pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wytumaczę
zeptera to takim specjalnym druciaczkiem z drobnymi żyłkami doczyścisz. śladu ne będzie. To właściwie taka szorstka watka do kupienia w sklepach z artkułami gospodarstwa domowego i w każdym supermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj popsikać pianką do przypalonego piekarnika i grila,tez przypaliłam garnek smażąc popcorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepterkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mleczkiem do naczyń firmy Zepter. Na dziś koszt 15zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza11
zewnętrzne dno na patelni zbrązowiało, środki czystosci zeptera nie pomagają,czym wyczyscic? a moze ktos wie ile kosztuje wyczyszczenie w firmie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza11
WTAM serdecznie, spalone garnki zeptera w srodku bardzo łatwo sie czysci wystarczy nalac goracej wody z płynem do naczyn i odstawic po 1h powtorzyc a następnie wyczyscic płynem z octem w razie potrzeby czynnosci powtorzyc A JA MAM PROBLEM Z DOCZYSZCZENIEM ZEWNĘTRZNEGO DNA PATELNI (jest brązowe), a moze ktos wie ile kosztuje wyczyszczenie przez firme POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsp
Ja też spaliłam przypaliłam garnek ale AMC - zmyłam tą spaleniznę płynem o nazwie Stal fix (zielony)...Ale patelnie grilowe - można wyczyścić ...wsadzić do miski zalać wodą i dodać kreta- Zejdzie bez problemu - tak mi powiedział przedstawiciel AMC ......A z garnkiem nic się nie stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym spróbowała z tym octem. sama odkamieniam w ten sposób czajnik, więc podejrzewam, że i na spaleniznę powinno podziałać. poza tym szorowanie i jeszcze raz szorowanie - powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafilam dzisiaj na tę stronę, bo przypalilam patelnię zeptera, nasypałam grubej soli kamoiennej i miałam nalać wody i zostawić, ale potarłam i super wszystko wyczyściłam samą solą - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×