Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o sniadaniu marze

opinie o pralkach

Polecane posty

Gość o sniadaniu marze

szukam dobrej pralki ladowanej od frontu moze pomozecie mi cos wiecie o firmach i modelach?? chce niezbyt wielka, ale ladowana od frontu w normalnej cenie czyli nie za kilka tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ceneo.pl/258402 Ja mam taką i jestem z niej bardzo zadowolona - jest dość cicha, ma fajny program krótki przydatny do odświeżenia ubrań, ładnie odwirowuje - jedyny minus to niezabezpieczone przyciski, nawet dziecko "klikając" może je uruchomić - ale rada jest jedna, wyłączać wtyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy czego oczekujesz
od pralki. Niektórzy potrzebują inteligentnych pralek, a inni sami posiadają inteligencję. Musisz wiedzieć jakich programów najczęściej używasz a jakie nie są dla ciebie przydatne. moje wymagania były takie: - redukcja prędkości wirowania -pranie szybkie (30 minut) -połowa wsadu - pranie delikatne -pranie z dodatkowymi płukaniami(dla alergików) jednocześnie wiedziałam ze nie korzystam np z odświeżania parowego a to dosyć kosztowne przy zakupie pralki wybrałam niedrogą pralkę beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KakaKakaDU
Dokładnie, wszystko zależy od tego co chcesz mieć - ja wybierając pralkę oglądałem różne i podobała mi się ładowana od frontu LG, głównie dlatego bo była długa gwarancja (na silnik chyba), ale teraz nie wiem czy jest jeszcze taka promocja. Bo poza tym wszystkie pralki mają to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim zarezerwowany P
no dokladnie, musisz pomyslec co chcesz. ja osobiscie wole te ladowane od frontu, latwiej wentylowac. firm jest duzo, popatrz jakies promocje, ta gwarancja na silnik to ciekawa sprawa, ale jakie sa aktualne oferty nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Patrycji i Piotrka
Wybór jest ogromny. Popieram poprzedniczki i poprzedników. Musisz sprecyzować swoje wymagania - łatwiej będzie wybrać coś dobrego. My kupowaliśmy w listopadzie, z moim Miśkiem zrobiliśmy listę najpotrzebniejszych funkcji jakie musi mieć pralka i po długich godzinach w sklepach, kupiliśmy pralkę mpm product, model z końcówką -06-. Ma wszystko czego chcieliśmy i wiele więcej. Dużo programów, dużą pojemność - co przy 2ce dzieci bardzo się przydaje. Bardzo fajną funkcją jest opóźnienie włączenia pralki, mamy taryfę w nocy, nie muszę specjalnie wstawać a pralka się włącza. Ułatwia to życie i można troszkę oszczędzić. Sama pralka chodzi dosyć cicho, co pozwala włączać ją na noc. Poza tym też ma regulacje obrotów, namaczanie (czasami bardzo pomaga) i funkcję dodatkowego płukania, co jest dobre dla małych dzieci. Do wykonania nie mam co się przyczepić, jedynie tak jak mówił sprzedawca i później mój mąż i szwagier, jest dosyć ciężka, ale bardziej stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GajaOO8
Dokładnie tak! musisz podać co konkretnie chcesz, jakie masz oczekiwania! Ja szukałam pralki ładowanej od frontu, z dobrym silnikiem i dobrą gwarancją, taką do 5 kg z prostymi programami (to jest: czytelnymi), nie potrzebuję też bajerów. Kupiłam LG na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umaxazy
Candy, ok 1500 zł, mała, ale ma 6 kg wsadu, klasa A+A, łatwa w obsłudze,łatwe prasowanie,cykl 32 minuty,cykl ekonomiczny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam boscha
ma rozne programy ktroe dodatkowo moge modyfikowac- temperature, ilsoc obrotow, cicha jest i stabilna, do 6 kg wsad, pobiera tyle wody ile sobie ''zwazy'' ciezaru, oszczedna,polecam,ale jej juz chyba w sklepach nie ma, kupowalam z 3 m-ce temu i teraz iwdze inne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W końcu kupię
Również wybieram pralkę, tylko za mniejszy budżet.. Chyba mój wybór padnie na MPM Product. Słyszałam o niej sporo dobrych opinii, patrzyłam w sklepie wygląda porządnie. Faktycznie ma sporo ciekawych funkcji, wielkość i parametry odpowiadają mi. Podobno nie ma z nimi problemów. Dziś jadę do sklepu z zamiarem kupna:) Dam znać jak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ceneo.pl/340188 Ja polecam ci Amice, przede wszystkim Polska firma, więc nie będzie problemu z ewentualnym serwisem, co może się pojawić z pralkami sprowadzanymi z zagranicy. Najkrótszy program trwa 30 minut, ja piorę z reguły na codziennym , który trwa 55 minut, ale może być skrócony do 40. Gwarancja tez bardzo dobra, 3 lata na cały produkt, 3 lata na perforację bębna, i dodatkowo 10 lat na perforację obudowy. Ja w promocji dostałam jeszcze przedłużenie 3 letniej gwarancji o 3 lata. Za swoją w nonecie płaciłam w marcu 2008r -1300zł, ale widzę że w sklepach internetowych jest od 1100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33
Mam pralkę oszczędzającą wodę i prąd LGWD ale jeśli nie odłączam pralki z kontaktu to ciągnie prą (na zasadzie tv, jak sie ma pilota to po wyłączeniu tv pozostaje on aktywny i troche prądu pobiera i tak) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, telewizor czerpie prąd jeśli zostawisz go w pozycji czuwania- czyli świeci się lampka. Podobnie jest z wieżą cd .Pralka czerpie prąd tylko kiedy pracuje. Czyli kiedy pierze. Do stania w łazience prąd jej nie jest potrzebny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tv nie czerpał prądu podczas czuwania, po prostu po wyłączeniu pilota wyłącz przycisk na telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×