Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ledwie letnia

jak zerwac?? jak do siebie zniechecic chlopaka??

Polecane posty

Gość ledwie letnia

podsuncie jakies fajne pomysly... chce sie rozstac z chlopakiem. jestesmy ze soba ok 5 lat. chce to delikatnie jakos zalatwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Zacznij byc oblesna , arogancka, ordynarna, zaniedbana, niehclujna _gwaratnuje efekt końcowy! A i koniecznie gwara smietnikowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwie letnia
dziekuje za podpowiedz ale on tak cholernie jest za mna ze az mnie mdli ale nie dlatego chce sie z nim rozstac. jednym z tysiaca powodow jest np fakt iz dzisiejszy wieczor spedze przed tv:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Wywal jęzor i zacznij udawac wariatkę! Moze pomoze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_snobka
weź go do drogiego sklepu i poproś o koszmarnie drogą rzecz, argumentując że musisz to mieć i już, ...inaczej koniec, bo po prostu Cię nie docenia i nie utrzyma w przyszlości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwie letnia
ja juz nie mam pomyslow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwie letnia
ma ktos moze jeszcze jakies pomysly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ma ktos moze jeszcze jakies pomysly????\" powiedz mu, że jest dla ciebie za dobry i musicie sobie zrobić przerwę abyś mogła wszystko przemyśleć pewnie się więcej nie odezwie a wcale go nei rzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu
co cie boli. ze w takich dniach jak dzisiaj czujesz sie samotna i to wszystko przez niego bo nie ma go przy tobie. i ze to koniec bo chcesz sobie znalesc kogos kto bedzie przy tobie w tego tyou chwilach. zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwie letnia
wyobrazam sobie jak mu mowie ze to koniec ale jakos nie moge, wiem ze chce tego chce sie rozejsc. moze to przez to ze to juz tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu
wiec jesli chcesz sie rozejsc a nie mozesz mu tego powiedziec "bo moze to dlatego ze to juz tyle lat" to to juz nawet nie jest milosc tylko przyzwyczajenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwie letnia
tak wiem, ze to przyzwyczajenie. milosci juz nie ma. :( chcialabym zeby to bylo juz za mna... macie moze badz mieliscie podobne sytuacje?? jesli tak to napiszcie jak sobie z tym poradziliscie. bo ja sobie chyba nie radze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja..
Bosssh, ale żałosne sa takie manewry. Żałosne i tchórzliwe. Powiedz mu prost, że zrywasz i tyle. TO jest uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwie letnia
moze i jestem tchorzem ale kazdy kto sie znalazl w takiej sytuacji wie ze to nie jest latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×