Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magicity

2009r. Czas Zacząć spełniać marzenie!

Polecane posty

Gość Magicity

Zaczynam! Ostatni papieros wypalony! Głodówka na dobry początek - spełniam dawne marzenie! I TERAZ SIĘ NIE PODDAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę...
Głodówka i pozbywanie sie nałogu tytoniowego w jednym? Będzie ciężko, ale powodzenia życzę, chcieć to móc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicity
Na mojego brata podziałało :) Rzucił palenie na 15 dniowej glodowce - teraz nie lubi dymu nawet bo ma mdlosci. Witam wszystkie nowe duszyczki i zapraszam wiecej. Niech 2009 rok bedzie tym w ktorym nareszcie spelnimy swoje marzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi 244
49 kg przy 170 cm ???? pewnie młodziutkie i głupiutkie dziewczę.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
codziennie ćwiczyć, wymodelować sylwetke, nabrać kondycji:) zakochać się w kimś wartym miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicity
Zobaczycie dziewczyny - jak sie zaprzemy to mozemy wiele osiagnac :) ...matko, zebym ja miala taki optymizm przez caly rok :D Poza tym ktos kto sie odchudza widocznie widzi taka potrzebe i naszym zadaniem nie jest zniechecac takie osoby tylko wspierac i dzielic sie doswiadczeniem. Kazdy ma wlasne pragnienia i chce je zaspokoic w swoj wlasny sposob...wiec prosze o tolerancje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też zgadzam się z Magicity:) może nie planuje jakiegoś radyklanego schudnięcia, w sensie spadku wagi, bo moja mi nie przeszkadza, ale chce zgubić parę centymetów i wzmocnic miesni, wiec waga pewnie zostanie na swoim miejscu:) ale wkurza mnie jak znajomi słysząc ze np nie jem słodyczy, czipsow czy fast foodow i ze ćwicze przy tym zaraz mowia ALE P[RZECIEZ TY JESTES CHUDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek5464655
oczywiście że to idealny czasa na spełnianie marzeń. ja chcę schudnąć 15 kg, zaczynam ćwiczyć od poniedziałku - dziś jeszcze nie jetem w stanie. zero słodyczy od dziś oczywiście i mniej jem. mam jeszcze inne plany ale to na później. zyczę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczyny! też zaczynam walkę o zgrabniejszą figurę. Mój plan- jem tylko 3 posiłki dziennie, ostatni najpóźniej o 18. Jem wszystko na co mam ochotę. Moja dzienna liczba kalorii to 1500-1600 (nie chce duzo schudnąć, tylko poprawic figurę za pomocą ćwiczeń, tzn. chce spalic tłuszcz a nie mięśnie). Pozatym pije dziennie 2 herbatki zielone i 2 czerwone i około litra wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicity
Witam nowe dziewczyny :) Za mna prawie pierwszy dzien i niezle jest :) Wytrzymam te 3 dni i powinnam miec spokoj z myslami o jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! właśnie wstałam, zaraz wypije kawke. Moj plan na dziś: śn. owsianka, ob. ryba, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kol. bułka z serem lub tosty. Co do ruchu- długi spacer + ćwiczenia. A jak Wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicity
Hej :) Ja zaczynam 2gi dzien glodowki. Energia - na plus :D Mam nadzieje ze bedzie coraz latwiej :) Powodzenia i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXI
WITAJCIE DZIEWCZYNKI POZWÓLCIE ŻE SIĘ DOŁĄCZE:) 170CM I 68KG SZOK!J UŻ MAM TEGO DOŚĆ PORA Z TYM SKĄCZYĆ BĘDZIE 55 MUSI BYĆ A MOŻE I MNIEJ ALE 55 BĘDZIE SUPER:) JAK WAM IDZIE?????? JA OD WCZRAJ ZACZEŁAM ZDROWO JEŚĆ I MNIEJ O WIELE MNIEJ:)A SŁODYCZE TO ODPADAJĄ CHYBA ŻĘ W TOWAŻYSTWIE UKOCHANEGO TROSZKE ŻEBY NA MNIE NIE KŻYCZAŁ ŻE SIĘ ODCHUDZAM:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicity
no cóż - głodówka nie wyszła. Teraz czas na warzywno owocową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×