Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uxfuughh

Co dodajecie do pizzy?

Polecane posty

Gość uxfuughh

Zrobiłam wczoraj i ciasto było pyszne,jak w pizzerii,ale dałam tam tylko grzyby z cebulą,paprykę,kiełbasę i ser i właściwie smakowała bardziej jak zapiekanka niż pizza.Co jeszcze można dodać?Tylko wolałabym raczej jakieś mało wyszukane składniki,żeby ta pizza nie kosztowała drożej niż kupowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dodaję pomidory, salami, paprykę zieloną, cebulę, posypuję przyprawą do pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zrobilas ciasto? bo mi nigdy nie wychodzi takie z puszystymi brzegami jak w pizzeri... a co dodaje? jakas wedline (krakowska, salami, albo poledwice), kukurydze, fasole czerwona, pepperoni, oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaaaaa
proponuje: salami, pieczarki, papryka, OLIWKI,ser i ziola do pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czasami daję szynkę, pieczarki, cebulę, ser żółty, oregano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wierzch sos czosnkowy wlasnej roboty - ketchup+majonez+czosnek, pycha:P no i dodaje jeszcze duzo oregano i papryki ostrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaje piers kurczaka, pieczarki, troche cebulki papryke, ewentualnie pomidory czasem podpieke boczek na patelni i pod sam koniec dodam, dobra jest tez z salami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktos chce .
Ja zawsze dodaje jak leci np. cebula,oliwki,salami,ser,pieczarki,papryka,pomidory,czasami ogórka trochę zależy czy ktoś lubi,czosnek. Można też zrobić pizze z wędzoną rybą- też jest dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i ser i bazylie lub oregano albo jakies ziola zmieszane do pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie gęsty sos pomidorowy na ciasto - i posyp oregano. Poza tym mnie te składniki pasują jak najbardziej, ni bym nie dodawała ;) Może kukurydzę, bo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię czosnek, jadłam też ze szpinakiem i serem, można dodawać plasterki ananasa jak ktoś lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktos chce .
Nie są drogie, ja kupuję zielone w takim woreczku w Lidlu, paczka kosztuje ok.2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje zawsze w wiekszych sloikach, w lidlu po 7zl chyba jest 900g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza koniecznie posmarowana jakims sosem pomidorowym z tuńczykiem , pieczarkami i serem mozarella:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uxfuughh
Nie ma u mnie Lidla :( A jak robicie sos do posmarowania ciasta?Ja posmarowałam ketchupem,ale nie było tego wcale czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostszy sposób dla mnie na sos pomidorowy to: Koncentrat pomidorowy, rozcieńczony odrobinę wodą, żeby nie był strasznie gęsty vegeta, sporo oregano i pieprz Proste a naprawdę pyszne rozwiązanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×