Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alicjaap

wiek emerytalny-pomocy!!!

Polecane posty

witam wszystkich.potrzebuje porady,jezeli ktokolwiek mial stycznosc z takim samym problemem jak moj. otorz mieszkam ze swoja rodzin(maz+3 dzieci)w uk od 3 lat.oboje z mezem pracujemy legalnie ale to nie wtym problem.problemem jest moja tesciowa.do grudnia 2008 roku mieszkala w polsce i zyla na naszym utrzymaniu(nie nabyla praw emerytalnych i rentowych)przez cale zycie poswiecila sie dziecia a jak juz mogla isc do pracy to niestety wystapila choroba ktora to uniemozliwila.tak wiec nie mogla nabyc nawet renty z zusu poniewaz nie przzepracowala wymaganych lat...teraz mosielismy ja zabrac tutaj do angli ze wzgledu ze tam w polsce nie mial kto sie nia zaopiekowac.nadmieniam ze oproz mojego meza ma jeszcze 2 dzieci,ktore rowniez zyja w angli ale nie iteresuje ich los matki.wiem co mozecie sobie pomyslec ale zycie jest twarde i niestety jest nam teraz bardzo ciezko.za namowa znajomej wystapilam o wtc i chtc.wczesniej o to sie nie staralam bo uwazam ze byli ludzie bardziej potrzebujacy.moze i bylam glupia ale tak wyszlo i tyle...teraz szukam jakiegos wyjscia na utrzymanie tesciowej...moze istnieje jakies wyjscie alternatywne dla kobiety po 60-tce i sa jakies benefity dla takich osob?jezeli ktos sie spotkal z takim problemem to prosze o pomoc...czytalam na polskich stronach o roznych zasilkach dla osob starszych ale nie sa one wyjasnione a niestety moj angielski nie jest na tyle biegly...jezeli ktos ma w sobie odrobine serca to moze zlituje sie na demna i mi pomoze...PROSZE...podam swoj mail:alicjaap@wp.pl.z gory dziekuje i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×