Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość male B

chce powiekszyc piersi

Polecane posty

Gość ggggrrrrrrrrrrrrr
po Osuchu, Rykale z Lodzi itp. przyszla kolej na reklamowki Wiatroszaka :D:D:D oj, brakuje klienteli.....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa miesiące temu miałam operacje górnych i dolnych powiek, efekt jest super. Poprawiło sie moje samopoczucie. Mam jeszcze w planie zoperować sobie piersi, na pewno wrócę do dr. Polaka Darina Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliko
Chyba Polak to najgorszy z mozliwych wyborow,poczytajcie sobie o nim,bo jest tu na Kafeterii jego watek.Klinika w Czechach-dr Polak.Jesli ta bude gdzie sterylizuje sie narzedzia w pokoju pacjentki i brak prysznica mozna w ogole nazwac klinika.....??????hahhahahahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska344
Ja mam ale nie silikon tylko Macrolane. Robiłam we Wrocałwiu, u dr Wiatroszaka, który tym sposobem powiększał jako jeden z pierwszych w Polsce. Odradził mi silikon, doradził mi metodę nieinwazyjną i mam super biust teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dziewczyny, pomóżcie. Jesteście zadowolone z nowych cycków? Co na to wasi faceci? cieszą się czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wiedział od początku i mnie wspierał w tej decyzji. Uważam że zrobienie cycków to był bardzo dobry krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mnie też :) co więcej, wiedzieli też rodzicei przyjaciółka. choć fakt lubegomusiałam chwilę przekonywać ale przepowadziliśmy długą i szczerą rozmowę o tym, opowiedziałam mu o swoich powodach. zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zacczęłam brać naturalne tabletki, które miały powiększyć biust. No i tak się cieszyłam, bo urosły mi 5cm a się okazuje, że to przez okres i pewnie po okresie wróce do swoich przednich pleców i znowu będe wyglądać jak mała dziewczynka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam ostatnio na konsultację, do Pana dr Dmytrzaka. Nie robiłam jeszcze żadnego zabiegu ale przymierzam się do powiększenia biustu. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnej obsługi i rekomendacji. Jak ktoś będzie miał potrzebę na zabiegi medycyny estetycznej to jest to sprawdzone miejscehttp://www.aestheticmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdecydowanie nie tabletki...efekt moim zdaniem krótkotrwały, jeżeli jakiś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, co tu tak cicho? :D Która z Was może podzielić się ze mną wrażeniami po zabiegu? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co konkretnie chcesz wiedzieć konkretnie. ;) po zabiegu jest ogólnie ciężko - jednych boli mniej innych bardziej, ale wiadomo dla efektu warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jednym słowem trzeba na prawdę uważać na blizny bo można sobie po prostu nababrać mocno! i wtedy juz brzydko wszystko wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to tylko początkowo - wiadomo, że to indywidualna sprawa i nie warto przesadzać z szybkim dochodzeniem do siebie bo mozna sie przelliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starym Mokotowie, w Warszawie jest dobra Klinika, nazywa się ‘klinika Chęciński’ i zajmuje się chirurgią plastyczną. Bardzo polecam ta klinikę, zwróciła mi pewność siebie, teraz mam śliczne, równe piersi… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wy poerniczycie Teraz można powiększyć własnym tłuszczem i to jest z******te sprawa Tylko ale jeśli chodzi o rozmiar Chyba tłuszczem nie można kilka rozmiarów Jestem po 2 dzieci Przed ciąża i miałam 75 C Idealne jak duże pomarańcze okrągłe jędrne Teraz to tragedia 75 A obwisle jakieś takie trójkątne Jak bedmiec pieniądze to na pewno sobie zrobię Chce tylko ujędrnic i unieść, że a nie robić balonów I uwaga! Zrobię to tylko dla własnego lepszego samopoczucia i akceptacji a nie dlatego żeby męża zadowolić Ogarnijcie się kobiety patrzcie tylko co samiec powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem. jakoś powiększanie biustu swoim tłuszczem mnie nie przekonuje. ale nie mówię ze dla innych osób będzie to zły wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatka241
Powiekszenie piersi wlasnym tluszczem to dla mnie dosc ryzykowa sprawa...przeciez to tak nowoczesna metoda, ze nawet niewiadomo czy za jakis czas nie pojawią sie powiklania u pacjentek.. Implanty silikonowe to dobra opcja, bezpieczna, zwlaszcza gdy wybierze sie odpowiednią markę, np. Mentor mają dożywotnią gwarancję i niski odsetek powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×