Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość anusja95
fajnne te makaronowe, ale chyba bym takich ładnych nie zrobiła ;D Nie mam tak rozbudowanej wyobrazni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusja95
strasznie mi sie podoba bałwanek. Ile czasu go robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakuki
Wydaje mi się że nie długo fakt jeden dzień schły balony z nawiniętymi kordonkami bo dość mocno zmoczyłam w kleju ale cała reszta to poszła już później z górki.Wycinanie cylindra,miotełka z bibuły marszczonej na rurce od napojów,sklejałam kule jedną do drugiej klejem magikiem ale można też tym na gorąco.więcej czasu zajęło mi nawijanie i czas oczekiwania na wyschnięcie niż sklejanie już całości.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Ja też zrobiłam takiego bałwanka. Jestem też w trakcie robienia bombek. Trochę mnie to długo schodzi ale jak już będę miała gotowe wszystko to Wam zaprezentuję. Nie wiedziałam z czego zrobić bałwanowi czapkę i w końcu zrobiłam na szydełku, a jak zobaczyłam Twojego -Agakuki, to mnie olśniło, że przecież mogłam zrobić z papieru. I jeszcze szopka przede mną na którą nie mam pomysłu. Będę przeglądać Wasze linki to penie coś znajdę. Pozdrawiam i miłej pracy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie mam czasu na robienie własnoręcznych prezentów dlatego też niestety korzystam z tego co proponują mi sklepy :) Poza tym moje rodzeństwo na przykład wątpię, żeby ucieszyło się z takowego prezentu właśnie, dlatego też siostrze w tym roku kupię jakiś mały aparat fotograficzny bo sobie zażyczyła a na stronie sklepu wasserman.pl są tanie więc tkowy jej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja widzialam gdzies link na uszycie sachetek na prezenty , whodi mi o takie z falbanka ze sznureczkiem sciaganym itd no i zeby "przepis " byl jasny anie zawily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam a ja porobilam ptaszynki, serduszka, i chcialabym uszyc saszetke ale taka z koronka i ze sznureczkami sciagajacymi ..... nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
*nie choinka tylko szopka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o19o19, śliczne prace :) najbardziej urzekł mnie bałwanek, jest taki pocieszny. Wzdycham też do Twoich szydełkowych ozdób, ja niestety nie potrafię nic robić na szydełku. :( No, ale za to mogę podziwiać Wasze prace. Ja swoje twory wrzucę niebawem. Jestem trochę zabiegana i większość moich prac jest jeszcze niedopracowana. Muszę przysiąść i je "podakańczać" pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Madziorek widzę, że już skończyłaś swoje prace. Ciekawe są choinki, te z makaronu i jeszcze ta owinięta czymś zielonym z plasterkami cytryny. Ja nasuszyłam cytryn i pomarańczy i nie wiem jak je teraz wykorzystać. Agakuki, Twoje bałwanki mają ręce -mi brakło pomysłu jak je zrobić. Prezentują się znakomicie i ślicznie Ci wyszły. Dom z takimi ozdobami wygląda weselej i robi się taki bardziej przytulny, swojski. Taki nie ,,supermarketowy". Pozdrawiam cieplutko, chociaż taki mróz za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakuki
madziorek twoja orzechowa kula jest super bardzo mi się podoba,zresztą choinka tez jest fajna(jak je zrobiłaś )jeżeli można wiedzieć.A taką choinkę z gazety ostatnio pomagałam robić dla mojego synka na konkurs z choinką ale w formie obrazu tzn że na płasko była przyklejona i opleciona warkoczami girland ręcznie robionymi,Żałuję że nie zrobiłam fotki ale mam jeszcze dwie zrobione więc nic straconego.mam już przygotowane części na następne 2 bałwanki które idą w prezencie (chyba ha,ha,ha)Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agakuki, choinka z orzechów jest klejona bez użycia stożka (czyli kleiłam orzechy "bokami" za pomocą pistoletu na gorąco. Robiłam to tak : najpierw sklejałam podstawę (ułożyłam najpierw orzechy w kółko i pojedynczo je sklejałam, tak jak pisałam - sklejałam bokami) Następny rząd sklejałam tak, aby jeden orzech nakleić na dwóch znajdujących się na dole (jak zajrzysz na moją choinkę to zobaczysz o co chodzi), i tak kleiłam następne rzędy choć nie zawsze wychodzi to równo). Ważne aby kolejne rzędy kleić tak, aby orzechy były trochę cofnięte do tyłu (inaczej wyjdzie stożek nie choinka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pewnie nie wejde na neta, wiec juz dzis życze Wam zdrowia, pomyslnosci, spełnienia marzeń, wymarzonych prezentow, odrobinę sniegu i coraz więcej pomysłow . życzy Justiii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się przez ostatnie dni do Was dobić. Kafeteria znowu szaleje, może dzisiaj uda mi się wrzucić jakieś linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie "papierowo", czyli coś dla tych co lubią bawić się papierem. Japońskie laleczki z papieru wraz z instrukcją wykonania: http://kimonoreincarnate.blogspot.com/2009/10/how-to-make-japanese-paper-dolls.html motylkowa ozdoba na ścianę (można zawiesić na okno, lub w dowolnym miejscu) http://indiefixx.com/2009/06/16/shes-crafty-a-new-crafty-featuremake-a-butterfly-mobile/ papierowe kiecki: http://composinghallelujahs.blogspot.com/2009/02/how-to-make-paper-dress-cupcake-toppers.html wieniec z papierowych piórek (szablony można ściągnąć i wydrukować) http://www.etsy.com/storque/how-to/how-tuesday-learn-how-to-make-a-faux-feather-wreath-3933/ z wytłoczek z jajek: http://www.addicted2decorating.com/diy-project-lighting-egg-carton-flower-pendant-light.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
Super że istnieją inne wątki, gdzie są wspaniałe pomysły. Dziewczyny i chłopaki udanego Sylwestra a w Nowym 2010 Roku jeszcze więcej ciekawych pomysłów i mnóstwo wspaniałych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
Do barwienia soli oprócz pisaków można wykorzystać atrament. Zamiast całego dużego opakowania wystarczą małe naboje do piór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×