Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

dziękuje bardzo Madziorek32 za linki na lampy, w kuferku z pomysłami wiele ciekawych pomysłów, dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę tylko wrzucać tylko po jednym linku i to w dodatku nie opisanym :O No nic, będę próbować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondor
Witajcie, widzę, że macie masę świetnych pomysłów. Chciałbym Was zaprosić o dodawania ich także do skreccos.pl - serwisu stworzonego po to aby dzielić się pasją. Teraz mamy super konkurs w którym należy stworzyć/przerobić coś za 10 złotych. Jeżeli chcecie wygrać fajne nagrody i pokazać swoje pomysły więszej ilości ludzi zapraszam na http://www.skreccos.pl. Bezposredni link do konkursu to: http://www.skreccos.pl/konkursy/dycha pozdrawiam i zapraszam, Konrad www.skreccos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawnooo, dawnooo mnie tutaj nie było, ale ostatnio zrobiłam sobie przerwę od tworzenia, blogowania, itp., bo moja pasja zabiera mi bardzo dużo czasu i na takie przyjemności jak tworzenie jakoś mi go brakuje :(. Nadchodzi wielkanoc, wiec pewnie coś się będzie tworzyć, dla bliskich. Albo to będą DECO pisanki, (eko były w tamtym roku), albo takie małe ozdobne pojemniczki z rzeżuchą, jeszcze się wymysli :). Mój ostatni twór to kartka walentynkowa, wykonana na pewnien konkurs. Opublikowałam ją na blogu dopiero dzisiaj, bo dopiero dzisiaj znalazłam wolną chwilkę. Można ją zobaczyć tutaj: http://kolczykarniaolusssi.blogspot.com/ Oczywiście jak tu weszłam zostałam zasypana mnóstwem pomysłowych linków i bardzo fajnych wykonanych przez Was prac. Może w przyszły weekend będzie luz, to trochę potworzę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Oluś daawno Cie tu nie było. Już myślałam że opuściłaś nas na dobre. A cóż to za inna pasja odciąga Cię od tworzenia, co? ;) Karteczka superancka. Uwielbiam takie eko karteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o19o19, piękne prace. Najbardziej jestem pod wrażeniem podziwiając Twój obrusik. Strasznie pracochłonna praca, wiem bo moja mam kiedyś takie obrusy robiła. Szydełkowe kaczuszki też bardzo mi się podobają, takie karczochowe jaja jak Twoje przerobione na kurczaczki (z dziobkiem i oczami) widziałam w ubiegłorocznej "Wenie". Sznurkowe jaja, też mam w planach porobić, tylko muszę zaopatrzyć się w styropianowe jaja (nie wiem czy zwykłe wydmuszki będą się nadawać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Miło mi, że się obrus podoba bo robiłam go prawie dwa miesiące. Jak zaczęłam to musiałam skończyć ale na drugi taki maraton szydełkowy to się prędko nie zdecyduję. Ja gdzieś widziałam -tylko gdzie?- takie ażurowe jajka. Wydaje mi się, że były robione z wydmuszek. Ale czy można we wydmuszce wyciąć wzory tak, żeby się nie rozleciała? Robiłyście może coś takiego? Wszystkie linki przeglądam tylko po trochu bo jest w nich sporo ciekawości i zajmuje mi to dużo czasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×