Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniecha181

przedłużanie włosów tanieee. Szczecin-Kutno-Szczecinek

Polecane posty

Gość doczepaaaa
to zalezy o ktorej agnieszce mowimy :D ja chodze do tej od 511... :D i jestem zadowolona :D przedluzalam juz u Lili (bylo spoko) a teraz u Agnieszki i tez jest super :))) ja jestem zadowolona. lila miala w dupie klientów :D poza tym nieswojo sie tam czulam troche ;] a z Aguchą pogadam zawsze i jest pozytywnie. jestem wymagajaca, moich doczepów ma nie byc w ogole widac! i taki tez efekt uzyskuje :) przedluzalam jeszcze u dwoch innych Pan ze Szczecina ale stanowczo nie polecam,nie bede robic antyreklamy, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny jestem po maratonie w kwestii przedłużania w Szczecinie. Nie chce nikomu słodzić ani nikomu robić antyreklamy . Mam nadzieje, że dobrze trafiłam u Agnieszki byłam dwa razy. Z włosów chodź nie były nie wiadomo jak drogie sa naprawdę ok. Czytałam ,że komuś nie podobało się obcięcie ja jestem bardzo zadowolona bo nie ukrywajmy aby włosy wyglądały naturalnie trzeba je wycieniować chyba , że mają być na prosto. Zawsze odbiera tel a jak nie odbierze to oddzwoni co dla mnie jako wymagającej osoby jest bardzo ważne aby ktoś mnie nie miał gdzieś. Miła atmosfera , śmiechy profesjonalnie przygotowane pomieszczenie a nie na jakimś stołku w pokoju jak mi się zdarzało.Jestem zadowolona i naprawdę mogę ją z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam opinie na moj temat i usmiecham sie do siebie ...jak to konkurencja sprytnie dziala....Lila to ja ...i zajmuje sie przedluzaniem wlosow od chyba zawsze.....to nie prawda ze mama w du...klientki (zarcik jakis???)kiedy sie pracuje po 12 godzin dziennie nie zawsze sie ma terminy .....nigdy na sile nie wciskam dodatkowych wlosow klientce bo szanuje ich decyzje i ich finanse jesli bylo za malo bardzo czesto dokladam sama od siebie gratisowe pasemka bo zalezy mi na tym by klientka wygladala idealnie(przeciez to moja chodzaca reklama)nie kopie dolkow pod konkurencja bo to dla mnie jest zenada....niech dziewczyny pracuja sobie rozwijaja sie ale tez nie bede tolerowala obelg i klamstw pod moim adresem tylko dlatego ze ktos poprostu boi sie mnie jako konkurecji(profesjonalizm obroni sie sam)mam klientki z calej polski z europy nie boje sie zaklamania jakie sieje niezdrowa konkurencja....obecnie pracuje i mieszkam na Cyprze ale moja klientele przejela moja corka ktora zajmuje sie przedluzaniem wlosow juz od 5 lat i kocha to co robi bo fryzjerstow jest jej pasja jest mistrzem fryzjerstwa pomimo mlodego wieku ma na imie Klaudia jej prace mozecie obejrzec na facebooku i ocenic same:) https://www.facebook.com/profile.php?id=100003905467036&fref=ts pozdrawiam wszystkie panie goraco ze goracego cypru dodam tylko ze bardzo tesknie za moimi klientkami pozdrawiam rowniez konkurencje to wrogo do mnie nastawiona i ta ktora wie co to znaczy zdrowa konkurencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie panie zainteresowane przedłużaniem i zagęszczaniem włosów. usługę tę wykonuję u siebie, lub u klientki w domu , co coraz częściej wybierają klientki zaoszczędzając czas lub nie musząc rezygnować z opieki nad dziećmi:) Pracuję na włosach renomowanych firm-racoon, balmain, hairdreams, itp. Polecam kupić włosy we własnym zakresie np. na Allegro. Jestem konkurencyjna cenowo, usługa 100zł ; konsultacja i prezentacja darmowa. Czas zabiegu-do dwóch godzin, w zależności od usługi. ścięcie , wymodelowanie, balejaż -gratis. Gwarancja podciągnięcia poluzowanych kosmyków. Gwarantuję efektowny wygląd i komfort wizyty . Z wieloma klientkami jestem już zaprzyjaźniona. Zapraszam! Oczywiście nr. Tel 510 310 427 Benita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pani agnieszko czy robi bani tez kursy z przedluzania wlosow??chcialabym przedluzyc swoje jak i zorbic sobie taki kurs:) pozdrawiam czekam na odpwoiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, Mój Rosyjski! Korepetycje konwersacje z rosyjskiego szczecin są prywatne w cztery oczy, przygotowane tak jak chcesz i co dokładnie potrzebujesz. http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Zajmuję się językami również na polu zawodowym - uczę języka rosyjskiego oraz wykonuję tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz angielskiego. Był w moim życiu taki okres, kiedy zrobiłam sobie przerwę, aby po pewnym czasie wrócić do zgłębiania tajników rosyjski dla firm szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1112342
Witam chciała bym sprzedac włosy ale odrazu zeby ktoś mi je scioł na miejscu czy jest taka mozliwosc? albo moze polecic jakis salon fryzjerski gdzie obcinaja iodrazu je skupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz iśc zapytać do jakiegoś salonu fryzjerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem ze szczecina i jestem zainteresowana przedluzeniem wlosowpozdrawiam 783308838 zoatawiam swoj numer kontatkowy Pani Agnieszkobo Pani nie podala swojego pozdrawiam Monika Wróblewksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika____
Dziewczyny byłam u Pani Agnieszki po przeczytaniu tych opini i uwierzcie nie zawiodłam sie . Włosy piękne na konsultacji pełna gama metod do wyboru chyba przedłuża na wszystkie metody. Naprawdę polecam jestem bardzo bardzo zadowolona . Włosy mmiałam już raz odnawiane i zero śladów zniszczenia. Widzę że dużo osób szuka numeru do P. Agnieszki 511027536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agnieszko prosiła bym o kontakt na fb Shandrey Shan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam prosze o namiar na pania ktora ladnie przedluza wlosy na terenie Szczecina.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikixxx
Gwarancja 6 miesięcy Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths i na keratynę. Włosy zdrowe, naturalne . Cena zależy od długości włosów. Średnio potrzebujesz od 70 do 100 pasemek Włosy są bardzo dobrej jakości i można je nosić nawet do 3 lat Włosy słowiańskie noble hair: 40 cm 18 zł/ pasemko 50 cm 19 zł/ pasemko. 60 cm 25 zł / pasemko Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths: pasemko 30 cm - 22,50 PLN pasemko 40 cm - 23,50 PLN pasemko 45 cm - 24,50 PLN pasemko 50 cm - 28,00 PLN Przekładanie włosów ( ściąganie starych pasemek+odnowa keratynowa pasemka+założenie) 7 zł/1 pasemko Usługa samego ściągania włosów 100 zł/1 godzina. Tel. 508 029 087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja 6 miesięcy Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths i na keratynę. Włosy zdrowe, naturalne . Cena zależy od długości włosów. Średnio potrzebujesz od 70 do 100 pasemek Włosy są bardzo dobrej jakości i można je nosić nawet do 3 lat Włosy słowiańskie noble hair: 40 cm 18 zł/ pasemko 50 cm 19 zł/ pasemko. 60 cm 25 zł / pasemko Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths: pasemko 30 cm - 22,50 PLN pasemko 40 cm - 23,50 PLN pasemko 45 cm - 24,50 PLN pasemko 50 cm - 28,00 PLN Przekładanie włosów ( ściąganie starych pasemek+odnowa keratynowa pasemka+założenie) 7 zł/1 pasemko Usługa samego ściągania włosów 100 zł/1 godzina Kontakt Violka tel. 508 029 087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 1.07.2009 o 12:10, Gość agniecha181 napisał:

Witam wszczecinku przyjezdzam do domu pozdrawiam Agnieszka

Proszę o telefon 609019052 sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×