Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulelele

Jak mozna byc takim podłym?

Polecane posty

Gość ulelele
Ja wiem co to za dziewczyna.Ale niemam z nia zadnego kontaktu, nie chce miec.Moze sie nia i bawi ale widac jej to odpowiada albo zabierze ja ze soba za granice.I co ja mam w tej sytuacji zrobic?Moze ktos byl w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
Jesli facet nie wyplaca kasy, robi to za niego fundusz alimentacyjny (psie pieniadze, ale zawsze cos). Jak nie bedzie tego regulowal, to po powrocie z zagranicy capna go za kratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulelele
WIEM.Ze mozna sie starac o kase z funduszu.Ale najpierw trzeba wniesc sprawe do sadu o ustalenie ojcostwa i alimenty.ON sam nieuzna dziecka, wiem to napewno.Ale do tego czasu moze wyjechac za granice i nic niezrobie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzess
Nawet jak wyjedzie to w końcu wróci. To jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulelele
A moze zwieje na stale.PO kims takim mozna sie spodziewac wszystkiego.Czemu akurat mnie to spotkalo.Nawet niemam z kim o tym pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzess
Ostatecznie to możesz go posądzić o gwałt. Nawet jak Twoi i jego znajomi wiedzieli że byliście parą. Ale dopiero po narodzinach dziecka - jeżeli będzie się zapierał, że to nie jego dziecko. Badanie o ojcostwo zleci prokuratura, a jego zaparcie będzie przemawiało przeciw niemu. Ale wtedy to Ty będziesz wredna i podła. Chociaż to był by cios za cios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnn
ale sie wkopalas.. po co ci to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulelele
Dzieki za szczerosc joanna.A skad moglam przewidziec ze tak sie stanie, ze trafie na kogos nieodpowiedzianego.Myslisz ze niecchialabym cofnac czasu, ale tego sie nieda.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulelele
Gwałt niewchodzi w gre.Takie rzeczy zglasza sie od razu.A juz jest za pozno.On jest swinia to nieznaczy ze ja mam byc taka sama jak on.Chcialabym byc wredna suka, moze latwiej mialabym w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulele
Nigdy bym nie usunela dziecka, on niejest wart tego.A ta jego jest taka sama jak on.Wiec wiadomosc o tym ze jej facet bedzie mial dziecko niezrobil by na niej zadnego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulele
Juz znalazlam.Mam wspanialego przyjaciela.Ktorego nieprzeraza moja sytuacja ze jestes w ciazy., sam cche sie mna i dzieckiem zaopiekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×