Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_waszych_opinii

ile facet jest w stanie poczekac... ?

Polecane posty

Gość dlugo dluzej
moj czekal 1,5 roku. Mial wtedy 28 lat. Potem zaczal juz marudzic i widzialam ze mu ciezko wiec ustapilam. Ale ja sie wstrzymywalam nie dlatego ze nie chcialam. Po prostu bylam od niego duzo mlodsza i bylam dziewica. Balam sie, probowalismy ale za kazdym razem moj strach zwyciezal choc bardzo tego chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:42 [zgłoś do usunięcia] bmblondyn twój jest tak stary że dla niego czekanie wychodzi na zdrowie, nie rozśmieszaj ludzi z pamięcią tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaeahaiaeohie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem w innym topiku pisałaś o znacznej różnicy wieku, więc napisałem ci w tym, że jak..... koniec bez kometaża, dyskusja straciła sens, bądź zdrowa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tlumacz sie, bo ci to nie wychodzi. i naucz sie pisowni z ,,rz'' i ,,ż''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska miła
Mam pytanie do doświadczonych kobiet ... jak można udać orgazm ? Bo ja chcę mojemu facetowi zrobic przyjemność ? Mam 19 lat i nie wiem tego. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz udawać orgazm, tylko uważaj aby nie zbadał ci tętna, przy orgazmie serce wali a tego udawać nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała - jak brak sensownych argumentówto masz rację - najlepiej byłoby wyrzucić mnie siłą :) - Wiesz mała ( rozumen też mały masz?? ;) ) Swoją pisaniną nic w sumie nie wnosisz, czepiasz się bez powodu. Nie wiesz co to znaczy "gotowość" - chodzi o gotowość do podjęcia współżycia, wyzbycie się blokady psychicznej poprzez poznanie partnera( i nie ma mowy tu o jego przedmiotowym traktowaniu)- nie każdy jest gotowy do dania , jak to ładnie ujęłaś ,"szanownej d*py po 5 min. znajomości :D. "..., że ktoś ma ileś tam czekać na naszą szanowną d*pę,..." - hehe wiesz, jak chcesz to swoją d*pęmoże dawać każdemu kto się nawinie - są takie , które ją jednak trochę szanują i nie próbuj narzucić im swojej opinii jako jedynej i słusznej bo nią nie jest - i nie bocz się tak - mam prawo mieć inne zdanie niż ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska miła
Blondyn a może ty powiesz mi jak ty odczuwasz gdy kobieta ma orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska miła
Dzięki Blondyn ... a coś w środku sie dzieje ? Wiecej sluzu ... czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska miła
Prosze niech mi ktoś napisze ... bo to bardzo ważne dla mnie . Jestem pewna że kiedyś nastąpi ten orgazm ... ale moj ma fioła na tym punkcie. Niedoswiadczony tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę tylko powiedzieć jak przeżywa orgazm moja żona, choć to bardzo intymna sprawa. Wyczuwalne jest ściskanie pochwy, więcej śluzu, i serce bije bardzo mocno. Po głębokim orgaźmie całkowite rozluźnienie mięśni i moja luba usypia na pół godziny okolo, wtedy wiem, że byłem dobry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska miła
Super dzieki :) wowww tez musze to napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjatkowy
niuniaaaa no nie daj sie..... chyba pokaze zonie to co napisałaś, bo zamiast przykrecać półkę w łazience siedze tutaj, a młoda mnie napieprza....;-) z tego co czytam to niezle piszesz ....jesli sie kiedys rozwiode to sie odezwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała- nigdzie nie napisałam , że ty się puszczałaś - nie wiem dlaczego odniosłaś to zaraz do siebie ;) - nie pisała też nigdzie o sile wytrzymałości - nie chodzi mi przeciez o jakieś sztuczne i niczemu nie służące przetrzymywanie faceta - piszę jedynie , że nie widzę nic złego w tym iż dziewczyna zanim pójdzie z facetem do łóżka , czeka do momentu ,w którym poczuje się przy nim na tyle bezpiecznie , że postanowi mu się oddać - co w tym złego, przeczysz sama sobie - niby czekałaś , ale wkurza cię jak ktoś pisze o czekaniu i jest "świętobliwy"?? - w sumie to nie wiem co jest takiego nienormalnego czy "świętobliwego" w tym co piszę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjatkowy
i o orgazmie jeszcze... moja krzyczy ze polowa bloku sie budzi dobrze ze są poduszki ;-) i po wszytskim ma zaczerwienioną klatkę piersiową podobno typowy objaw u kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka fasolka
Prawiczek To prawda, u mnie w pracy jest fajny facet, który podrywa wszystkie po kolei i zaciaga do łożka. Niestety jak to w pracy wszyscy o wszystkim wiedzą .... i niedawno zaczął mnie podrywać .... czułam obrzydzenie do niego. I od razu zgasiłam, że nie życzę sobie takich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz, że nie poszłaś ze swoim od razu do łóżka-tzn. że czekałaś jednak trochę tak ;) Idąc dalej twoim tokiem - traktowałaś go przedmiotowo i zachowywałaś sie "świętobliwie"... hmm...zastanów się o co ci chodzi - chyba , że tylko o to aby się do czegoś przyczepić na siłę :) - pozdro mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh facet - może jednak nie pokazuj żonie tego o ew. waszym rozwodzie - może to źle zrozumieć i tylko niepotrzebnie przyśpieszysz sprawę ;) , ale fakt - jesteś wyjątowy - masz niestety wyjątkowe podejście do kobiet - mam nadzieję , że mój obecny partner też takie ma- to się jeszcze okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - małą- nie czekałaś , ale nie oddałaś się od razu- znaczy się czekałaś?? :D:D:D- ok, rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna Władka
facet wyjatkowy Przypomniało mi sie jedno wydarzenie. Siedze z córką nad ksiązkami z matematyki. Spokojny wieczór, lampka zapalona na biurku ... my maksymalnie zamyslone nad sposobem rozwiązania ... a tu nagle jakiś głos kobiecy wyje w niebogłosy. Córka spojrzała na mnie z wymowną miną i skwitowała ... "przemoc w rodzinie" usmiałyśmy się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek - teraz to wymyśliłeś - brzydzic na pewno nie powinien ten fakt, chociaż wiem , że niektóre kobiety (często te mniej doświadczone) wolą partnerów , którzy je "poprowadzą" i na początku się taką niedoświadczoną troszkę w łóżku "zaopiekują" - dwoje niedoświadczonych pewnie trochę gorzej sobie radzi przy wspólnym pierwszym razie, ale to nie reguła na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deimos
Aguska miła, nie radzę udawać. Jako facet miałbym ogromne pretensje. Niech się bardziej postara, skoro nie dochodzisz. To bardzo nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli bym znalazł tą jedyną to do nocy poślubnej :) (a jeśli by chciała bo była by zmęczona po imprezie zorganizowanej na cześć tego że zostałem jej "niewolnikiem" :P to parę dni dłużej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna777
miesiac nie dluzej bo kazdy facet to sexocholik i tylko ta co dobrze daje dupy sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjatkowwy
mamy swietne relacja z zoną doskonale sie rozumiemy,wiec pokazanie postu o rozwodzie nie stanowi problemu, jestesmy razem kilkanascie lat po tym czasie masz dystans do wszystkiego..... a przemoc w rodzinie? ha ha mozna to tak nazwać, raz przyłapało nas dziecko i balismy sie ze tak to zinterpretuje ale to juz osobna bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×