Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda-marussia

!!!!!!!!!!!!!!***ANKIETA DLA DZIEWCZYN PONIŻEJ 18 LAT***!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej dziewczyny mam wielką prośbę!!! piszę pracę na studia na temat antykoncepcji wśród dziewczyn do lat 18 w związku z tym bardzo bym prosiła o to abyście wypełniły zamieszczoną przeze mnie ankietę będę bardzo wdzięczna jeśli anonimowo odpowiecie na podane przeze mnie pytania, jeśli będa chętne przesłać mi odpowiedzi na maila to będę bardzo wdzięczna z góry dzięki i pozdrawiam ANKIETA NA TEMAT ANTYKONCEPCJI DOTYCZĄCA DZIEWCZĄT PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA 1.)MIESZKAM a.)w mieście b.)na wsi 2.)STOSUJĘ ANTYKONCEPCJĘ a.)tak b.)nie 3.)METODĄ ANTYKONCEPCJI KTÓRĄ STOSUJĘ JEST: a.)abstynencja seksualna b.)stosunek przerywany c.)prezerwatywy d.)krążek e).tabletki antykoncepcyjne f.)szczepionka antykoncepcyjna g).implanty h).wkładki i spirale domaciczne i).kalendarzyk 4.)CZY KIEDYŚ ZMIENIAŁAŚ RODZAJ STOSOWANEJ METODY ANYKONCEPCJI NA INNĄ METODĘ a).tak-na jaką? I dlaczego? b).nie 5.)CZY RODZINA (MAMA, SIOSTRA, BABCIA ITP.) MIAŁA WPŁYW NA WYBIERANĄ PRZEZ CIEBIE METODĘ? a.)tak b.)nie 6).CZY NA WYBIERANĄ PRZEZ CIEBIE METODĘ ANTYKONCEPCJI MIAŁA WPŁYW TWOJA WIARA, RELIGIA? a.)tak b.)nie 7).CZYM SIĘ KIEROWAŁAŚ PRZY WYBORZE ANTYKONCEPCJI? a).ceną danej metody b).jak największą skutecznością danej metody c).dostępem do danych środków antykoncepcji d).brakiem skutków ubocznych e).brakiem wystarczającej wiedzy na temat innych metod f).sugestiami rodziny g).doświadczeniem koleżanek h).metodę antykoncepcji doradził mi mój lekarz ginekolog i).inne-jakie? 8.)SKĄD CZERPIESZ INFORMACJE NA TEMAT ANTYKONCEPCJI? a).z książek o takiej tematyce b).od lekarza rodzinnego c).od swojego ginekologa d).od koleżanek e).z internetu (tematyczne strony i fora), telewizji f).od rodziny(mamy,siostry,babci… g.)z ulotek, plakatów dostępnych w ośrodkach zdrowia 9).CZY SZKOŁA MA WPŁYW NA STOSOWANĄ PRZEZ CIEBIE ANTYKONCEPCJĘ, CZY W TWOJEJ SZKOLE SĄ PROWADZONE ZAJĘCIA NA TEMAT ANTYKONCEPCJI? a.)tak są prowadzone zajęcia przystosowania do życia w rodzinie na których wiedza na temat antykoncepcji jest uzupełniana b).nie ma zajęć „przystosowania do życia w rodzinie”, ale ksiądz na religii(wychowawca na godzinie wychowawczej) rozmawia z nami na temat antykoncepcji c).nie, w mojej szkole nie zajęć ani pedagogów odpowiedzialnych za przekazanie wiedzy na temat antykoncepcji 10.)CZY UWAŻASZ, ŻE TWOJA WIEDZA NA TEAMT ANTYKONCEPCJI JEST WYSTARCZAJĄCA? a.)tak b.)nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda54356432
1.a 2.a 3. c i e 4.b 5.b 6.b 7.b 8. e 9.c 10.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wypełniam
1.a 2.a 3.e 4.b 5.b 6.b 7.b,c,h 8.a,c,d,e,g 9.c 10.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_100
1.)MIESZKAM b.)na wsi 2.)STOSUJĘ ANTYKONCEPCJĘ a.)tak 3.)METODĄ ANTYKONCEPCJI KTÓRĄ STOSUJĘ JEST: b.)stosunek przerywany e).tabletki antykoncepcyjne 4.)CZY KIEDYŚ ZMIENIAŁAŚ RODZAJ STOSOWANEJ METODY ANYKONCEPCJI NA INNĄ METODĘ b).nie 5.)CZY RODZINA (MAMA, SIOSTRA, BABCIA ITP.) MIAŁA WPŁYW NA WYBIERANĄ PRZEZ CIEBIE METODĘ? b.)nie 6).CZY NA WYBIERANĄ PRZEZ CIEBIE METODĘ ANTYKONCEPCJI MIAŁA WPŁYW TWOJA WIARA, RELIGIA? b.)nie 7).CZYM SIĘ KIEROWAŁAŚ PRZY WYBORZE ANTYKONCEPCJI? b).jak największą skutecznością danej metody 8.)SKĄD CZERPIESZ INFORMACJE NA TEMAT ANTYKONCEPCJI? c).od swojego ginekologa d).od koleżanek e).z internetu (tematyczne strony i fora), telewizji 9).CZY SZKOŁA MA WPŁYW NA STOSOWANĄ PRZEZ CIEBIE ANTYKONCEPCJĘ, CZY W TWOJEJ SZKOLE SĄ PROWADZONE ZAJĘCIA NA TEMAT ANTYKONCEPCJI? a.)tak są prowadzone zajęcia przystosowania do życia w rodzinie na których wiedza na temat antykoncepcji jest uzupełniana 10.)CZY UWAŻASZ, ŻE TWOJA WIEDZA NA TEAMT ANTYKONCEPCJI JEST WYSTARCZAJĄCA? a.)tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosujee
1 W miescie 2 tak 3 tabletki antykoncepcyjne 4 nie 5 tak 6 nie 7 jak najwiekszą skutecznością tej metody 8 od rodziny z internetu 9 a.)tak są prowadzone zajęcia przystosowania do życia w rodzinie na których wiedza na temat antykoncepcji jest uzupełniana 10 tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki za pomoc dziewczyny:-D bardzoooooooo mi pomogłyście:D mam nadzieję,że znajdzie się jeszcze kilka chętnych do wypełnienia ankiety:-D będę bardzo wdzieczna!!:D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka to ja
1.)MIESZKAM b.)na wsi 2.)STOSUJĘ ANTYKONCEPCJĘ a.)tak 3.)METODĄ ANTYKONCEPCJI KTÓRĄ STOSUJĘ JEST: e).tabletki antykoncepcyjne 4.)CZY KIEDYŚ ZMIENIAŁAŚ RODZAJ STOSOWANEJ METODY ANYKONCEPCJI NA INNĄ METODĘ b).nie 5.)CZY RODZINA (MAMA, SIOSTRA, BABCIA ITP.) MIAŁA WPŁYW NA WYBIERANĄ PRZEZ CIEBIE METODĘ? b.)nie 6).CZY NA WYBIERANĄ PRZEZ CIEBIE METODĘ ANTYKONCEPCJI MIAŁA WPŁYW TWOJA WIARA, RELIGIA? b.)nie 7).CZYM SIĘ KIEROWAŁAŚ PRZY WYBORZE ANTYKONCEPCJI? h).metodę antykoncepcji doradził mi mój lekarz ginekolog 8.)SKĄD CZERPIESZ INFORMACJE NA TEMAT ANTYKONCEPCJI? c).od swojego ginekologa 9).CZY SZKOŁA MA WPŁYW NA STOSOWANĄ PRZEZ CIEBIE ANTYKONCEPCJĘ, CZY W TWOJEJ SZKOLE SĄ PROWADZONE ZAJĘCIA NA TEMAT ANTYKONCEPCJI? c).nie, w mojej szkole nie zajęć ani pedagogów odpowiedzialnych za przekazanie wiedzy na temat antykoncepcji 10.)CZY UWAŻASZ, ŻE TWOJA WIEDZA NA TEAMT ANTYKONCEPCJI JEST WYSTARCZAJĄCA? a.)tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×