Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość graziiia

Kto nosił okulary ajuwerdyjskie?

Polecane posty

Gość graziiia

Prosze o komentarze, czy pomogły wam te okulary i czy wogóle o nich słyszeliśclie? wiem ze to forum, ale nie wiem na jakim to wpiać, a tutaj jest dużo miłych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi/mi
to takie z dziurkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziiia
tak, to te. mi/mi - stosowałaś/eś je może? powiedz coś więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi/mi
Jestem krótkowidzem. Oglądam w nich tv i widzę wszystko wyraźnie jak w normalnych. Narazie nie widzę efektów ale dodam, że mam je niezbyt długo i na pudełku pisało, żeby nosić przynajmniej 3 godz. dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziiia
aha, a jak długo ich nosiłaś i ile czasu w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi/mi
przeważnie oglądam w wieczorem film czyli czasem nawet 3 godz. Noszę je od końca listopoda ale nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziiia
aha, ja właśnie sie zastanawiam czy ich zamówić na allegro i chciałam najpierw poczytać troche waszych opinii. Znalazłam takie ok. 40zł. Może ktoś jeszcze się wypowie, bo ta pierwsza opinia nie była zbyt optymistyczna....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ale ich nie noszę
pomijam fakt jak się w nich wygląda, bo to mało istotne, ale nie mogę się do nich przyzwyczaić, przyciemniony obraz w kropki po prostu mnie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa12
A co one mają robić ?? Poprawiać wzrok ?? Bo ja pierwszy raz o takich okularach słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi/mi
czytałam, że regularne używanie tych okularów poprawia wzrok czy ostrość widzenia. Napewno nie zlikwidują niewiadomo jakieś wady wzroku ale poprawa jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziiia
ja mam -2dioptrie. NIe licze na cuda, ale na to, że mogłabym swobodnie chodzić bez okularów tak żeby zejśc na -1d. to byłoby już dobrze:) kurcze, czy nie ma nikogo kto nosił te okulary i mu pomogły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1080
w okularach tych nie ma soczewek i nie ma wcale dioptrii.Dlatego jest akomodacja oczu .To rewelacja dla mnie-przy zrobieniu dziury w kartce,dobra jest szpilka obraz np w telewizji jest ostry.Ciemny,lepsze jest jasne otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszekp
mam 55 lat, nosiłem nieregularnie przez kilka miesięcy - poprawił mi się wzrok BARDZO ZAUWAŻALNIE (ok. 1,5 D). Od kilku miesięcy nie noszę, pożyczyłem koleżance. Pracując ok. 12h na komputerze wzrok znowu mi siadł. Jutro mam kupic dla siebie i znajomych najnowszy model z najlepszej kliniki chorób oczu z Moskwy. Kosztują kilak razy więcej od tego plastikowego badziewia ale WARTO!!!. Efekty> 1) Kobieta 37 lat po 2 miesiacach noszenia poprawiła sobie wzrok na ZERO (a było niesymetrycznie -0,75 i -1,00) 2) Kobieta 36 lat po 8-9 miesiącach (kilka godzin dziennie - w domu, gotowanie, czytanie, oglądanie TV - poprawa o ok. 3,0 D) 3) im młodszy człowiek tym szybsze i trwalsze efekty, a szczególnie u dzieci i wadami wzroku (zez, asymetria, słaby wzrok, etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie je się zamawia...tzn. te lepsze z Moskwy? kupiłabym córce bo wada idzie jej jak burza, o 0,5 - 0,75D w co 5 miesięcy na minus :(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×