Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilka18

ciąża z nauczycielem...

Polecane posty

Gość kamilka18

Piszę tu, ponieważ nie mam kogo się poradzić a mam straszny problem... chodzę do klasy 3 liceum. Od września tego roku w naszej szkole uczy nowy nauczyciel. Jakoś od razu miedzy nami zaiskrzyło i sprawa potoczyła się tak, że miedzy nami rozpoczął się romans.... Wszystko było by ok gdyby nie to że.. jestem w ciąży! Narazie nikt o nas nie wie.. Przyjaciółki i koleżanki z klasy myślą że jestem singlem... Jestem w trzecim miesiącu. Powoli zaczyna być widać brzuszek.. Oboje chcemy tego dziecka. Tylko jest problem - co z szkołą? Zostało co prawda kilka miesięcy, ale jeśli mnie teraz wyrzucą to do zadnej innej mnie nie przyjma a chce napisac mature... Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korejowa
zachować sie odpowiedzialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
I prosze nie wyzywajcie mnie od K****. Miłość nie wybiera. a wpadki zdarzają się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mieli by Cię wyrzycic?? przeciez masz prawo chodzic i skonczyc szkole nawet jessli jestes w ciaży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no
pozbawisz pracy ojca swojego dziecka jak sprawa wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wr óci
raczej nauczyciela pociągnął do odpowiedzialności bo miał Cię kształcić, uczyć, wychowywać jako pedagog a nie z Tobą sypiać i się w Tobie zakochać. niestety niektóre miłości w tych czasach są jeszcze nadal "zakazane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalduh
jak ktos wyzej napisal masz prawo chodzic do szkoly nawet jesli jestes w ciaży, poprostu nie mów kto jest ojcem dziecka... bo go wywalą z pracy jak skonczysz szkole zamieszkajcie razem i wychowujcie dzieciacxzka pS. Ile lat ma nauczyciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la la
będziesz potrzebowała kasy na pieluchy, więc trzebabyło sobie wygrać sukienkę na studniówkę na www.papavero.pl :P bo teraz to nie będzie na to kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Właśnie o to chodzi że boje sie by sprawa wyszla na jaw kto jest ojcem. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jak wymyślę sobie jakiegoś ojca dziecka, byleby X nie stracil pracy i mnie nie wywalono ze szkoły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
przeciez w szkole nie musisz mowic z kim jestes w ciazy...a jak juz skonczysz szkole co ich obchodzi z kim jests

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
X ma 28lat. Wywalą mnie jesli dowiedza sie z kim jestem w ciazy. Mam nadzieje ze do matury prawda nie ujrzy swiatla dziennego.. Tylko co powiedziec przyjaciolkom...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X to z reguły ksiądz
dałaś dupy dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Tak, wie. Ma swoje mieszkanie, wiec od razu jak skoncze szkole - zamieszkam u niego i bedziemy razem oczekiwac malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźizassssss
dzieciarnia znowu wparowała z genialną prowokacją......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no
ciebie nie wywalą-ochrona kobiet w ciąży ,jego na pewno, za nieetyczne zachowanie,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Oboje chcemy z sobą być. Kochamy sie. Nazwałam go X nie dlatego ze ksiadz, tylko po prostu chcialam go jakos okreslic. Niech bedzie po prostu A, jesli to X tak bardzo Ci przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azii
Nie wyrzucą cię ze szkoły.Teraz juz nie wywalają.Jak macie byc razem nic nie mów ,urodz to dziecko a po maturze zabaczycie co dalej.W dzisiejszych czasach nie trzeba nic nikomu mówić kto jest ojcem dziecka.Pozdrawiam.Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalduh
porozmawiaj z mamą wytlumacz jej przygotuj ja na to,zeby nie zrobila glupstwa i nie poszła do szkoly i nei zrobila awantury przyjaciółkom powiedz ze narazie im nie mozesz powiedziec albo wymysl kogos.... zdaj mature dopiero wspolnei zamieszkajcie i tyle 28 ty 19 wiec bajki 9-10 lat różnicy to dobrze jak jest miedzy zono a mezem :P bo jak sie mąż zestarzeje nie bedzie szukal mlodej kochanki bo zona bedzie jeszcze calkiem alkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Wszystko postaramy się utrzymać w tajemnicy do czasu matury. Tylko nie wiem co powiedziec rodzicom i kolezankom jesli spytaja o ojca dziecka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Tyle że mama ma swoje zasady... Boje sie ze jak sie dowie wyrzuci mnie z domu... A jak narazie to nie moge mieszkac z nim...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a co ty się tak przejmujesz co przyjaciółkom powiedzieć? Jak będzie trzeba, to pewnie odwrócą się plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzicom powiedz prawde , bo przeciez i tak zamierzasz z nim byc .. a kolezankom?? musisz mowic kto jest ojcem?? chyba nie. Odradzala bym wymyslanie jakiegos tam ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Chyba najbezpieczniejsza byla by wersja ze mialam jednorazowy wyskok z nieznajomym na dyskotece. Tylko wtedy wyjde na totalna dzi***:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jak na nauczyciela, to głupi strasznie, z uczennicą wpasć jak uczniak, wstyd. Po drugie głupia pindo jak ma ciągoty do uczennic to rogi ci wyrosną do sufitu, i jak Ty mu zbrzydniesz, to znajdzie się druga głupia siksa z maślanymi ślepiami :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
A co będzie jeśli rodzice faktycznie wyrzuca mnie z domu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×