Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilka18

ciąża z nauczycielem...

Polecane posty

Gość hellloooo
wiesz wydaje mi się ze jesteś troche nie odpowiedzialna ja z moim jestem ponad pół roku ale seks ?? kocham go i wiem ze gdyby nam sie zdarzyła wpadka to by wszystko stracił prace szacunek i nigdy nie postawiłabym go w takiej sytuacji... chyba byłaś nieźle napalona że od razu poszłaś z nim do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było to dość dawno , jak byłem belfrem i teraz nie interesuje mnie ta sprawa, ale wtedy dyrektor na posiedzeniach rady pedagogicznej i w rozmowach z młodymi nauczycielami zapoznał nas z niemiłymi konsekwencjami zbyt bliskich znajomości z uczennicami, nie rozumiem tego gościa ani trochę, kamikaze, desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaa
skoro to przyjaciółki to chyba możesz im powiedziec prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Przyznaje Ci racje.. Bylam bardzo napalona... Seks z nauczycielem - to bylo dla mnie cos. Przyztojny, dojrzaly, doswiadczony - pociagal mnie i chcialam z nim spedzic swoj pierwszy raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annecczzzzkkkaaa
Eh, sytuacja ciekawa... Pewnie mogłoby się pod nią podpisać wiele licealistek. Co do wyrzucenia ze szkoły-nie ma takiej opcji, prawo tego zabrania. Ale kto jest ojcem to musi być Wasza tajemnica... Choć w sumie i tak kiedyś dojdzie w szkolne mury kto jest ojcem Twojego dziecka... I jak będą chcieli to go wywalą... Choć nie jestem pewna czy w świetle prawa mogą tego dokonać... A co do Waszego zabezpieczenia... Bardziej zawodnego chyba nie mogliście wybrać... Globulki można stosować, ale w połączeniu np. z prezerwatywą... Zresztą- teraz to już mało istotne, ale życzę Ci zdania matury i powodzenia w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Dziękuję Ci Annecczzzzkkkaaa. Macie racje - bylam nieodpowiedzialna, ale teraz musze poniesc za to konsekwencje. Przyjaciolka faktycznie powiem ze dowiedza sie w swoim czasie. A rodzicom musze powiedziec prawde i to jak najszybciej.. Sa teraz oboje w domu wiec moglabym to juz dzis zrobic. Tylko strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendarzyk
kamilka co ty ciagle z tym wywaleniem ze szkoly?! Albo konczysz dzienne albo przechidzisz na wieczorowe- jak ci pasuje. Te czasy kiedy ciezarna uczennice usuwano ze szkoly dawno minely! i nie musisz sie tlumaczyc zadnemu nauczycielowi kto jest ojcem dziecka. Gorzej wyglada sprawa w domu z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaa
matura to chyba nie w tym roku, bo wtedy bedziesz rodzila, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annecczzzzkkkaaa
a dlaczego nie w tym roku?? Jak ja zaczynałam liceum... Wprawdzie 4 lata temu to była jedna dziewczyna, która urodziła dzień po zdaniu ostatniej części matury, ciąża to nie choroba, w niczym jej nie przeszkodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
O szkole faktycznie nie mam sie co bac jesli nie powiem kto jest ojcem dziecka. Mature pisze w maju czyli w 7 miesiacu ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bexercity
Ale tak nawiasem mówiąc, to o może tę pracę stracić nawet jak Ty skończysz szkołę. Jak wtedy zamieszkacie razem, to sorry, ale dyrekcja pokojarzy fakty, a na pewno wrzawa się podniesie. Inna sprawa, że on sam powinien zmienić miejsce zatrudnienia, najlepiej od razu (wiem, że teraz byłoby ciżko znaleźc pracę w szkole, ale przemęczy pół roku choćby na budowie, a w wakacje poszuka nowej pracy) - to jest oburzające, nieodpowiedzialne i żenujące, że on naraża Cię na plotki i domysły, że puściłaś się na imprezie i nie pamiętasz, z kim. Chocby nie wiem co, powinien się zachować jak mężczyzna, a nie jak ciota, który ukochaną kobietę wystawia samą na taki obstrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na dloni
kamila uwierz mi ze jesli dzis pisniesz slowo przyjaciolkom jutro cala szkola bedzie o tym az huczec. Trzymaj buzie na klodke albo tak spaprasz sobie i twojemu kochankowi zycie ze dlugo bedziesz dochodzic do siebie. On zostanie bez pracy a ty napietnowana przez wszystkich. W ciazy jestes wiec dorosnij szybko bo nie czas na dzieciniade i kolezenskie zwierzenia. Zaczynasz normalne zycie z ktorym moglas poczekac jeszcze 10 lat. Ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaa
aha, chyba ósmym skoro w październiku zaszłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Dlatego kolezankom prawdy nie powiem. Ale rodzicom musze.. On tez juz mial zamair zrezygnowac z pracy ale stwierdzilismy ze poprcuje do konca tego roku i pozniej poszuka nowej pracy bo wtedy juz prawda wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
7 miesiąc - policz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Macie jakis pomysl co powiedziec rodzicom...? Chce to juz dzisiaj miec z glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellloooo
trzymam kciuki żeby Twojego przyszłego żywiciela rodziny nie wywali z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaa
październik - 1, listopad - 2, grudzień - 3, styczeń - 4, luty - 5, marzec - 6, kwiecień - 7, maj - 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oj chyba ósmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjgkkk
Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że wywalą go ze szkoły z zakazem wykonywania zawodu? No nie wiem, w takim razie, kto cię i to dziecko będzie utrzymywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hah, i zaraz pewnie napiszesz, że właśnie idziesz im powiedzieć, a my żebyśmy poczekali to nam opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na dloni
bexercity takie szarmackie zagrania ciesza serce ukochanej ale glownie w melodramatach. Facet musi utrzymac przyszla rodzine wiec kasa jest teraz najbardziej potrzebna. Jak bedzie prezyl piers w obronie ukochanej to w try miga wyladuje na dywaniku u kuratora i tak sie to skonczy- zwolnienie z roboty, mozliwe ze dyscyplinarne z wpisaniem do akt, problemy ze znalezieniem pracy a co zwykle idzie w parze- niesnaski w zwiazku. A tu dzieciak w drodze. Wiec jesli nie macie dla niej konstrutywnych rad to darujcie sobie takie podjudzanie bo to do niczego dobrego dziewczyny nie doprowadzi. Kamila koniecznie porozmawiaj z rodzicami!!! Jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wydaje mi się że pierwsze co powinnaś zrobić, to porozmawiać z rodzicami, a nie koleżankami, bo to ONI mogą ci pomóc, nie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Nie pojde im powiedziec dopoki sobie nie ustale co mam ich powiedziec. Co do liczenia to zaszlam w ciaze okolo 10 pazdziernika, czyli 10lsistopad- 1 miesiac grudzien-2 styczen-3 luty-4 marzec-5 kwiecien-6 maj-7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na dloni
a jeszcze jedno- po maturze kamilka moze mieszkac z kim chce - chocby nawet z dyrektorem szkoly. I prawnie nikogo nie bedzie to obchodzilo, jak rowniez z kim sypia. Jesli to mala miescina- oczywiscie ze posypia sie domysly ale to juz inna broszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Zdajemy sobie sprawe z tego ze juz nie bedzie mogl byc nauczycielem. Ale mam nadzieje ze odnajdzie sie w innym zawodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na dloni
dzewczyno a co tu jest do ustalenia? I tak dlugo czekalas. Dorosnij i to ekspresowo! Jakkolwiek to powiesz fakt pozostaje faktem- jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
Myslelismy tez nad tym zeby po maturze przeprowadzic sie do innego miasta. Przynajmiej unikniemy wielu plotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×