Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakTorozwiazac.

Zbyt czesta potrzeba odbywania stosunku

Polecane posty

Gość jakTorozwiazac.

Moj problem polega na tym iz mam wieksza ochote na seks niz moj partner. Ja najchetniej kochalabym sie codziennie, moj partner zas co 3 -4 dni. Czy moje potrzeby sa normalne i jak rozwiazac ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
wlasnie pociiagam go, bardzo sie kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizard87
Twój partner jest w takim razie imbecylem. Jak można nie chcieć kochać się z tak napaloną i chętną na sex kobietą? Czysta głupota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie paskudztwo ...
jak ma kilka do obsłużenia, to Twoja kolej przypada raz na 4 dni ... Co Cię tak dziwi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
Po przewie czuc wieksze porzadanie napiecie, mowi ze to lepiej tak niz codziennie na odwalonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
jestem jego 1 kobieta w lozku, wspolzyjemy od prawie 2 miesiecy i jestem 100% pewna ze mnie nie zdradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie paskudztwo ...
jedyną w danym momencie? ... to dobrze, bo orgie, by go kompletnie wycieńczyły ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
jeszcze raz powtarzam ze mnnie nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksik
Kobiety mają teraz jakieś zaburzenia hormonalne, seks przysłania im wszystko i co gorsze dymają się z byle kim bo są wyzwolone. Nie będę kochać bo wolą aby obcy facet włożył im i się nimi zaspokoił...Nie ma już miłości jest tylko seks który daje chwilę przyjemności....Ten świat spada na psy...Błeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YestemMłodyYemYagody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
Seks nie przyslania mi swiata, jestem wierna mojemu chlopakowi bardzo sie kochamy, chcialam sie tylko zapytac czy moze ktos tez ma takie wygorowane wymagania jak ja, nie zamierzam szukac kogos innego, tylko jakos rozwiazac problem, w zwiazku zycie seksualne jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
przecież to i owo z siostrą to jeszcze nie zdrada, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie paskudztwo ...
Nie zdradza, nie zdradza ... to co? jest z Tobą dla majątku, czy z braku laku ... bo na pewno na Ciebie nie leci ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksik jestes glupszy
niz pozostala czesc wypowiadajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie paskudztwo ...
Podsumowując: i tak i tak źle ... Bo albo zdradza, albo brzydzi się Tobą ... lub coś w ten deseń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote...
ja tez tak mam -moglabym kochac sie odziennie , a nawet kilka razy dziennie -uwielbiam sex i nie widze w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne pytanie. Jedni uciekają do \"domów rozkoszy\" i muszą do tego płacić za chwilę przyjemności. Pozostaje pusta kieszeń i niesmak moralny. Inni zdradzają i liczą na cud, że się nie wyda. Tłumaczą się, że \"żona mnie nie rozumie\", albo \"mąż mnie nie zaspokaja\". I brną w ślepe uliczki, nie widząc dla siebie innego wyjścia. Niektórzy czekają cierpliwie, znosząc w milczeniu swoje cierpienia. Czekają na rzadkie chwile, gdy partner zechce sie raz na miesiąc pokochać. Latami tak można, aż coś w nas pęknie... Są tacy, którzy kupują przyjaciela na baterie, korzystają z prysznica, albo własnymi paluszkami robią cuda pod kołdrą. Można tez potęgować swoje doznania ufając w działanie hiszpańskiej muchy, alkoholu na imprezie, albo żelu Durex, który drażni i rozgrzewa. To ostatnie polecam ;-). A co Wy wybierzecie? Nie ma znaczenia, bo już za późno. Nie dobraliśmy sie, kochani, z partnerami pod względem seksu i teraz za to cierpimy. A przecież na początku było inaczej. Pytanie, dlaczego się zmieniło? O, to już inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek_z_lasu
Twoj facet ma niskie (moze nawet bardzo) libido i to sie raczej nie zmieni. Ja rozumiem raz na 4 dni po paru latach malzenstwa, ale gosc nie jest prawiczkiem od 2 miesiecy! Pewnie tez zreszta nastolatkiem nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
jest nastolatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jest nie tak, może przytyłaś, może się nie golisz, może za rzadko się myjesz, a jemu głupio zwrócić ci uwagę. jest jeszcze taka możliwość, że rzeczywiście ma tak niskie libido, chociaż u faceta, który na około 18 lat (tak przypuszczam) powinno być wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
wszystko jest wporzadku, mysle wiec jednak ze to niskie libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ci Maksik skomentował... Nie wziął jednak pod uwagę tego, że faceci od dawien dawna tak robią!!! Myślą rozporkiem, ''seks przysłania im wszystko i co gorsze dymają się z byle kim bo są wyzwoleni (...) wolą obcej włożyć i się nią zaspokoić...Nie ma już miłości jest tylko seks który daje chwilę przyjemności...Ten świat spada na psy...Błeee '' Ot i zobaczył chłopak świat naszymi oczami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
widze ze nikt tutaj nie potrafi normalnie zdiagnozowac i cos poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTorozwiazac.
moze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×