Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza99999

toksyczny zwiazek...

Polecane posty

Gość mysza99999

tkwie od ponad roku w toksycznym zwiazku... Z zonatym, duzo starszym facetem... to mial byc tylko krociutki romans... ale zaangazowalam sie i on tez... nasz zwiazek nie ma zadnej przyszlosci, gdyz on nie zostawi zony a poza tym roznica wieku miedzy nami jest zbyt duza (35 lat). Wiem ze to wszystko jest beznadziejne ale nie umiem odejsc... Bo jest mi z nim dobrze jak z nikim... dobrze i bezpiecznie... jest czuly, kochany, troszczy sie, dba, opiekuje sie, pomaga, wspiera...a ja kocham go, pragne, potrzebuje... nie umiem bez niego zyc... juz kilka razy probowalismy sie rozstawac, ale nie umiemy... on nie trzyma mnie przy sobie na sile, sam chcial odejsc ale mu nie pozwolilam... sama juz nie wiem co mam robic... chce byc z nim, ale brak przyszlosci naszego zwiazku mnie dobija, bo wiem ze to nie ma zadnego sensu...ale nie umiem przestac go kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna dziwka rozbijająca cudze małżeństwa... Wstydź się za siebie kurwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizakowa
no przerwac ,innej rady nie ma ,wiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza99999
latwo powiedziec, trudniej zrobic... uzaleznilam sie od niego... wiem ze powinnam odejsc, ale nie mam sily... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ piedolić
następna idiotka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, jesli tej sily nie znajdziesz w sobie to nikt Ci nie pomoze :( zwiazek jest ewidentnie bez przyszlosci, do tego facet na dwa fronty kreci ma zone i Ciebie, Ty sie na to godzisz, wiec to Ty jestes i bedziesz w nieciekawym polozeniu a do tego kwestia duzej roznicy wieku, biorac pod uwage statystyke on pierwszy zakonczy zywot, wiec i tak kiedys bedziesz bez niego....zwiaz sie z kims innym poki jest mloda, inaczej potem moze byc duzo gorzej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też nie lubię takich panienek co to narzekają ze toksyczny związek, jakie to są one nieszcęśliwe, bo ich kochanek od żony nie chce odejść. Oczywiście że nie odejdzie. Takie ku..wy jak Wy to tylko pogotowie seksualne gdy żonę boli głowa. Wcale Ci nie współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge uwierzyć, że masz dziewczyno tak niskie poczucie własnej wartości:( przykro mi to stwierdzic ale to prawda. I tylko sama sobie wmawiasz ze nie możesz od niego odejść, ze jest Ci tak potrzebny itp... kochana dlaczego on niby nie odejdzie od żony skoro tak kocha Ciebie... Wiesz..ja pare dni temu kopnęłam faceta po dwóch latach zwiazku, bo mnie okłamywal i zdradzał o czym sie dowiedziałam. Jest mi okropnie cieżko bez niego, smutno, bo sie sie do niego przywiązałam i go kochałam, ale nie bede siebie poniżać,a Ty właśnie to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 lat roznicy??? spoko spoko nie przejmuj sie, życie niebawem samo rozwiąże twój problem, tak to jest jak sie nie mialo ojca w domu to sie go szuka w takim kolesiu....a potem mamy zgrzytanie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×