Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loikoooo

wydaje mi sie ze wielu facetow zakochuje sie dopiero poprzez seks

Polecane posty

Gość loikoooo

Rozmawialam z kolega i powiedzial ze wiekszosc facetów zakochuje sie w kobiecie tak naprawde poprzez seks, gdyz wtedy jest ta prawdziwa bliskosc i fizycznosc . Wiadomo ze kobieta im sie podoba ze ich interesuje jako osoba ale wtedy gdy zaczynaja z nia uprawiac sex pokochaja jak calkiem lub wlasnie nie.Oczywiscie najczesciej uprawiaja seks z tymi ktore ich pociagaja fizycznie. czyli najpierw jest pozadanie a pozniej pojawia sie uczucie lub sie nie pojawia wcale. Tak sobie nad tym zastanowilam i chyba jest w tym duzo prawdy, gdyz zobaczcie jak czesto faceci odchodza od kobiet gdy te dlugo zwlekaja z seksem i przestaja sie nimi interesowac i znajduja sobie inne i z ktorymi maja udany seks i sa z nimi. Jesli sa panownie na forum to takze prosze o komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - wydaje Ci się. :P P.S. Faceci nie zakochują się w kobiecie poprzez seks, ale poprzez seks mogą jej tę swoją miłość okazywać. Nie wszyscy oczywiście - dla niektórych seks służy wyłącznie zaspokojeniu swoi potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dotyczy także kobiet
na początku jest zauroczenie, fascynacja, sympatia, pociąg fizyczny. Ale seks daje takie poczucie absolutnej bliskości. przywiązuje do drugiego człowieka. Oczywiście nie zawsze. bo zjawisko seksu bez uczuć jest bardzo częste. (I chyba częstsze u mężczyzn, kobiety nawet jak sobie to postanowią to częściej im nie wychodzi). Ale nurtuje mnei czy można powiedzieć że się kocha (W sensie miłość kobieta-mężczyzna) kiedy nie było żadnego kontaktu fizycznego? "Kocham cię i chcę w przyszłosci seksu z tobą, ale teraz absolutnie nie"???? Bo ja szczerze mówiąc nie rozumiem tego zjawiska (występującego np. u ludzi religijnych). Wg mnie seks to jakieś przełamanie bariery tej ostatecznej bliskości i to on scala, zbliża ludzi którzy wcześniej "coś" do siebie czuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dotyczy także kobiet
no przecież nie chodzi o to żeby chodzić z kimś do łóżka jak się go niepozna ale dopiero po zbliżeniu fizycznym coś osiąga swoją pełnię tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci postrzegają świat empirycznie: poprzez wzrok, dotyk, działanie, a w końcu seks. Mówi się że facet woli mieć laskę która jest dobra w łóżku, a beznadziejna w kuchni, niż na odwrót, i chyba coś w tym jest:-D Dla kobiety seks to jest któryś tam kolejny etap w związku, podczas gdy dla faceta jest to krok nr 1, to jest biologia i nic na to nie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej mam gdzies kolesi z ktorymi sie bzykalam zawsze nawet jak z nimi chodzilam ... niektorzy mnie nawet denerwowali ale seks byl fajny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię sex telefon bo dziewczyny potrafia wysluchac problemow, a potem zaspokoją Cie na maxa, to po prostu trzeba przeżyć aby się wypowiadać! Najbardziej lubię laski z http://seks-telefon.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×