Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karimmmmm21

Czy to standardowe zachowania kochanków?

Polecane posty

Gość Karimmmmm21
płaci bo ma kase,powiedział że miał powodzenie i wybór wśród kobiet i nie bedzie łamał swoich zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
nie wiem ale mnie bardziej z dwojga złego imponuje facet który sie nei ożeni nie da sie pod pantofel niz który ma żonę i pózniej żałuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellla
dziewczyno, wiec odpowiadajac na pytanie topik - nie, to nie jest standardowe zachowanie kochanka. jestes podatna na pranie mozgu. dobrze ktos napisal, to jest zachowanie pana i wladcy - takiego hccesz, to sie podporzadkuj i wejdź w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, a co kogo obchodzi, co on Ci powiedział. Mówi to, co chcesz usłyszeć, żeby Cię do wyrka zaciągnąć i tam jak najdłużej przytrzymać. Spójrz na to, co robi a nie mówi. A co robi? Zmajstrował dzieciaki i ani myśli się żenić z ich matką (a co to brak dziewictwa nie przeszkadzał mu, jak majstrował dzieciaki?), teraz znalazł sobie dziewczynę w takim wieku, że mogłaby być jego córką, więc za darmo ma młodą dupę do ruchania, i do jeszcze taką, której każdy kit można wcisnąć. Teraz wydaje Ci się, że to dobry materiał na twojego partnera? Jeśli tak, to musisz być co najmniej tak obłąkana, jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc jakich warunków nie spełniła ze sie z nia nie ozenił, najpierw machnał dzieci a potem sie rozmyslił, no coż pewnie babie sie utyło po dzieciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Nie pozwoliłam na seks tylko pieszczoty i są one dla mnei miłę uwielbiam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Mnie sprawia to duża radość zbliżenie z nim coś wspaniałęgo, i nie wymusza nic na mnie.A na swej drodze spotkałąm facetów z niemęskim wyglądem,wymuszajacych seks nie znających sie na rzeczy co mnie zniechecało od razu a on wie co robi abym chciała jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Puszczalska to dziewczyna bez szacunku do siebie a dla mnei szacunek oznacza jeden facet któremu jestem oddana,niezmuszanie sie do czegoś (bo chłopak odejdzie),to duzy atut miec faceta doświadczonego to coś wspaniałego to jest szacunek być blisko z facetem przy którym czuję sie kobieta a nie nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Prawdziwym szacunkiem dla mnei (mojego ciała) jest zbliżenie z parwdziwym facetem bez zmuszania się bez ciągłego myślenia że mam niedosiadczonego chłopaczka doceniam to ze on zdbył doświadczenie i chce mi dać przyjemność(mnóstwo jest facetó którzy myślą o sobei tylko i nie maja nic do zaoferowania)On ma wiele i to jest szacunek czekać na takiego faceta przy którym sie poczuje gotowosc a nei na pierwszego lepszego który sie podnieci i pokaze ze chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
ja mam 21 lat on 43lata ale dla mnei liczy sie to co jest teraz nie myslę o przyszłości jest mi dobrze jego bliskość uwielbiam z nim rozmawiac bo mamy wspólne pasje,podobne spojrzenie na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9870
Na poprzedniej stronie pisałaś że ma 38 lat. teraz że 43 to zdecyduj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
bo mi głupio było że ma tyle lat ale i tak czytając topiki to on nie ma żadnych problemów z męskościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Szkoda że wczesniej sie nie spotkaliśmy i że taka róznica nas dzieli ale najwazniejsze jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko mówiąc jesteś kochanką praktycznie rzecz biorąc żonatego faceta. żebyś nie łapała za słówka - faceta ktory ma dziecko i jakąś formę rodziny. pozwalasz mu wymagać od siebie jakichś przezabawnych rzeczy, nie wymagając nieczego w zamian. i Ty mówisz o szacunku dla samej siebie?... a rodzince powiedziałaś że amant jest zajęty? tym im się stara zaimponowac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Czy mu pozwalam wymagac?pewnie dlatego że wymagająć ode mnie spraw dzięki którym dziewczyna jest bardzeij pociągająca dla facetów(same cechy które mnie odpowiadają z tych które chce we mnei widzieć)Nie żałuję niczego czuję sie atrakcyjniejsza,pewniejsza siebie,zaczełąm bardziej dbac o siebie ogólnie teraz gdy gdzies wyjde sama mam duzo wieksze powodzenie niz zanim go poznałam i bardzeij mnie szanuja.Może to wpływ tego że chce być bardziej kobieca,jestem krytyczna wobec siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimmmmm21
Nic nie mówiłam rodzicom bo wole mysleć że mnie nei stać na niego i trzymać go na dystans a w między czasie ciagle coś w sobie zmieniac,ulepszać zeby być barzdeij kobiecą i żeby on o mnie lepeij myslał a skoro przy okazji to działą równeiż w otoczniu to znaczy że to coś chyba daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
" płaci bo ma kase,powiedział że miał powodzenie i wybór wśród kobiet i nie bedzie łamał swoich zasad" rozjebało mnie to :D:D:D:D facet MA ZASADY? a jakież to? że on może się pieprzyć na prawo i lewo, ale JEGO ŻONA ma być dziewicą nieskalaną, ma nie kontaktować się z innymi facetami i ubierać sie tak, jak ON tego sobie życzy... nie, no normalnie złoto nie facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez odbioru - facet MA ZASADY? a jakież to? że on może się pieprzyć na prawo i lewo, ale JEGO ŻONA ma być dziewicą nieskalaną, ma nie kontaktować się z innymi facetami i ubierać sie tak, jak ON tego sobie życzy... nie jego żona, tylko jego KOCHANKA. dziewczyna nawet nie widzi jaką krzywdę sobie robi. trudno, dotrze kiedyś do niej. tym niemniej odpowiadając na zadane pytanie - nie to nie jest NORMALNE zachowanie kochanków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
.w.w.w. no tak, żona, że tak powiem ewentualnie in spe ;) a obecnie kochanka ... ot młoda siksa, której imponuje, że interesuje się nią starszy facet przy kasie :-o cóż... w pewnym sensie standard :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×