Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uduszę go

jezu, jak on mnie wkurwia!!

Polecane posty

Gość bez komentarzaX.. jak tak moż
i wlasnie dlatego nie odzywaj sie i tydzien . .. i dwa. niech zobaczy ze wcale nie bedzie tak jak mysli... postaw na swoim. niech on sie odezwie i prosi o spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieinteresujące interesowne
facet wie jak postępować z kobietami. jeśli okaże słabość i że mu zależy bardziej niż dziewczynie, to już po nim. Facet musi być twardy nie "miętki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk ku uyku
ja do mojego juz bym wczoraj tez pewnie dzwonila ale konto mam puste :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarzaX.. jak tak moż
to ja tez:D i chcialam uzupelnic knto ale sie [powstrzymalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
nie napiszę do niego, nie zadzwonię. nic. ale pewnie długo tak nie wytrzytmam. bo się boję, że jak pierwsza nie napiszę, to nasz związek się rozsypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak Cię zostawi
bo w końcu sam dojdzie do wniosku, że Cię kocha ale nie chce cię krzywdzić ale nie ma dla Ciebie czasu i jesteś warta kogos lepszego....i Cię rzuci.... Oby nie przed Świętami i sylwestrem:) PS. a ja myślałam, że jest tylko taki jeden na świecie, może Tomasz ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarzaX.. jak tak moż
no przestan,. tez tak kiedys myslalam... nie odzywaj sie. czasem lepiej przeczekac. zaprzec sie i wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nie napiszesz i wasz związek się rozpadnie tylko z tego powodu, że Ty nie napisałaś to jemu w ogóle na tobie nie zależy..on się brzydko zachował i to on powinien teraz napisać.. w sumie już nie chodzi o to, czy ktoś powinien czy nie, bo w związku trzeba czasem schować dumę do kieszeni. Ale nie cały czas. A jak wasz związek ma sie przez to rozpaść to zastanów się czy warto być z takim chłopakiem??? Czy jemu na tobie naprawdę zależy??? jak oczekuje tylko tego, żebyś to Ty sie starała, a on niczego od siebie nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
na święta to on mnie o rękę poprosił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakola
Dwie rzeczy. Pewnie i tak sie mnie nie posluchasz, ale proponuje Ci skiazke : Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
a ja nie jestem zołzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
przeczytalam nieawno te ksiazke,bardzo pomocna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhoehuaouhauooahehuhhhuhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
a możesz tak w skrócie jakąś pomocna radę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
he he hi hi :D napisał, że zaraz przyjedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
pomocna rada wg tej ksiazki w tym momencie to by byla taka,zebys mu napisala na to,jak on bedzie chcial sie spotkac,ze jestes zajeta i ze nie spotkacie sie innym razem... ;p wtedy on bedzie sie zastanawial co jest wazniejsze od niego i bedzie staral sie bardziej. ale chyba juz za pozno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
* SPOTKACIE sie innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjfjhj
z tym okazywaniem słabości przez facetów to fakt, też jestem teraz w związku zkimś kto nieraz na maxa mnie wkurzy właśnie przez takie pisanie "wiedziałem ze pierwsza sie odezwiesz" ale tez czasem sobie mysle że jak jakiś czas temu miałam faceta co był na każde moje zawołanie i wiedziałam że to on sie pierwszy odezwie to kopnełam go w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak wie, ze tobie na nim zalezy, a z jego strony olewka.. z drugiej strony, ze pozwalasz zeby cie tak traktowal????? to co bedzie potem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
a gdzie jest napisane, że ja mu na to pozwalam? gdyby mnie takie zachowanie nie bolało to wogóle byśmy tu teraz nie dyskutowali... a to że on ma czasami zachowania takie jakie ma, to jeszcze nie oznacza, że ja mu na to pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×