Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reni35

zwiazek z islamistą...

Polecane posty

Gość reni35

Poznałam faceta - Turek, wyznawca islamu. Zakochałam sie chociaż nie bywam naiwną dziewczynką... Jest w nim coś ujmującego, innego... jednak wciaż mam obawy wynikające ze stereotypów myslenia o tej kulturze... Proszę, piszcie co myślicie o takich związkach... czy mają szanse powodzenia? czy znacie jakieś przykłady z życia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewicą jesteś
i przygotowana na obrzezanie czyli łechtaczka sruuuuu i orgazm możesz sobie z głowy wybić , polska suko, opluć cię niewierna szmato. Islamista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
ja jestem w zwiazku z muzulmaninem... szczesliwa jak nigdy... w tym roku wychodze za mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
... no właśnie... i miedzy innymi tym się ten Turek różni od Polaka, że nigdy nie nazwałby kobiety suką... za tego typu komentarze bardzo dziekuje,bo nie prosiłam o ocenę mojej osoby, ale o opinie na temat takich związków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewicą jesteś
po ślubie to ci się to szczęście skończy, niewierna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
poprosze o konkretne informacje i nie obrazanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
chuj...do tego polski chuj jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla muzułmanina, przede wszystkim jesteś niewierna, dopiero później kobieta, a że kobieta u nich znaczy mniej niż wielbłąd, więc niemiłe nazwy powyżej, będą dla ciebie na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
jakos nie narzekam...dalam sie nabrac polakowi a mial mnie ponoc wiecej niz za wielbląda... ja będę najwyzej plakac nie wy i chuj wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
nie mam zamiaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
temat podany? to po co sie wpieprzacie jak nie macie pojęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
nic mi nie zmieknie...zawsze moge sie zakryc hidżabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
prosze... nie ineteresuje mnie stereotypowe myślenie. Interesują mnie konkretne przyklady z zycia. Jak ktoś pisze "słyszy sie" to będę wdzięczna za odesłanie do źródła bądz konkretne historie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
maly nie mały ale jak umie dogodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
poza tym nie ma tu jak widze z kim pogadac...buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
chłopcze po slubie juz jestem, czekam na cywilny, zyje mi sie bardzo dobrze, nie moglo byc lepiej...wez idz zamulaj inne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
renia napisz cos wiecej o waszym zwiazku...jak Ci sie zyje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim zacznij...
od poznania tego faceta jako mezczyzny. Zapomnij o tym jakiego on jest wyznania. Poznawaj i oceniaj takimi kryteriami jakimi bys oceniala kazdego innego, Polaka czy nie. I jesli uznasz ze jest w porzadku jako kumpel, przyjaciel, mezczyzna itp, poczytaj sobie o kulturze muzulmanskiej w Turcji z uwzglednieniem regionow, dowiedz sie skad dokladnie pochodzi Twoj Turek, wez pod uwage to gdzie i od jak dawna mieszka teraz, w jakim towarzystwie sie obraca. To dzial dokladnie tak samo jak z kazdym innym facetem. Nie ma reguly. A sam fakt ze jest muzulmaninem nie jest absolutnie przeciwskazaniem do zwiazania sie z nim. Ja bym powiedziala ze wrecz przeciwnie. To plus. No chyba ze pojebany i do tego muzulmanin, to niedobrze. Bo z doswiadczenia wiem ze jednak nie ma nic gorszego niz pojebany muzulmanin ktory jest w dodatku twoim facetem. Ale jesli jest OK, to jest a to ze muzulmanin moze ci tylko wyjsc na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
widze, ze sobie ktos na tym forum urzadza prywatny ring... :( naprawde interesują mnie tylko poważne wypowiedzi. mam 35 lat, jestem rozwiedziona i nie szukam męża ale partnera na reszte życia które mam zamiar spędzić w Polsce a nie w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz sobie taki wątek na tym forym nazywa sie chyba związek z obcokrajowcem albo też widziała taki ja polka on turek czy jakoś tam tam jest bardzo duzo napisane czytalam sobie kiedys z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Reni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
a co masz na myśli pisząc "z doswiadczenia wiem ze jednak nie ma nic gorszego niz poj**any muzulmanin" ? mysisz o fanatycznym podejściu do religii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×