Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reni35

zwiazek z islamistą...

Polecane posty

Gość droga Reni
W naszym kraju wciaz rasizm i ciemnota umyslowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmn0001
blondyn nie odbilo mi... mam slub wziety w meczecie...cos w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Reni
Ja tez nie uwazam sie za naiwna, a zdecydowalam sie na zwiazek z Arabem...i jestem bardzo szczesliwa. Rowniez mialam wiele obaw, ale codziennie przekonuje sie,ze moja decyzja byla wlasciwa. jesli zdajesz sobie sprawe z roznic jakie was dziela i uwazasz, ze razem mozecie znalezc kompromis, to dlaczego nie? Jesli uwazasz, ze mozesz mu zaufac, i zdajesz sobie sprawe,ze jesli sie mylisz to mozesz miec potem pretensje tylko do siebie, to daj temu szanse. Ryzyko jest zawsze, niezaleznie od kultury czy wyznania. Zycze powodzenia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim zacznij...
piszac "pojebany muzulmanin" mam na mysli osobnika niezrownowazonego psychicznie i emocjonalnie, ktory w porywach szalenstwa przypomina sobie tradycyjne sposoby postepowania na codzien ( przede wszystkim z kobietami) praktykowane przez islamskich ekstremistow i proboje je stosowac w realiach zachodniej rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Reni
muzulmanin, czy nie muzulmanin, wazne,czy cie szanuje i o ciebie dba, a o roznicach nalezy ze soba duzo rozmawiac, aby uniknac nieporozumien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałem kiedyś program Drzyzgi, o takich parach mieszanych. Młode i zadufane w sobie jak mmnmnmn0001, ponadto niemiła i pyskata jak jedna z bohaterek Drzyzgi, pełne nadziei i zakochane. Oraz kobiety, które przeżyły takie związki i uciekły z piekła islamu. Nie były już takie radosne, a wprost przeciwnie. Pomijając elementy sensacji, myślę, że szanse na przetrwanie takiego małżeństwa mają nikłe szanse na przetrwanie, o ile Polka ma tendencje masochistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
dziękuje wszystkim za opinie... :) nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz: mówi sie, ze dla wyznawcow islamu nie jest niczym złym w prowadzeniu 2 równoległych związkow... tzn jeden zwiazek tu w Polsce, drugi tam w Turcji... Ja jestem rozwiedziona, z moim ex nie mam zadnego kontaktu, mój Turek twierdzi ma w Turcji żonę, ale nie są razem, chociaż nie mają rozwodu... nie wiem jak sprawdzić czy mówi prawdę? (wiem ze najprosciej zapytac, ale jakos same rozmowy mnie nie uspakajają) i mam swiadomość tego, że moze żle go oceniamj i nie umiem zaufac z powodu stereotypowego myślenia i braku wiedzy na temat tej kultury... znacie takie przypadki podwójnego zycia? dramatyzuje czy to sie zdarza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski2223
znam wielu muzulmanowi, ktorzy byli z europejkami radze ci z calego serca albo zyj z nim tylko w Polsce i tylko w Polsce!!! albo od razu daj sobie spokoj, zycie nasz zmarnowane na 100% i nie wciskajcie jej glupot o ciemnocie w Polsce i zacofaniu. To raczej ich religia robi z nich ciemnych i zacofanych. A kobieta jest u nich tylko wlasoscia mezczyzny i wedlugi ich praw moga zrobic z nia co zechca,. Sluchaj zapoznaj sie z ich prawami co do kobiet a sama zobaczysz. Tylko pmietaj nie wyjezdzaj z Polski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jednak wciaż mam obawy wynikające ze stereotypów myslenia o tej kulturze... " To nie stereotypy ale statystyka:P.A tu żadna co z takim jest od 20 lat nie napisała więc nie masz wiarygodnych porad od nich:P.Byś musiała wysłać detektywa aby takiego zlustrował:P.Np. jak traktuje pracowników albo pracodawcę:P.A te co im się nie powiodło to głosu nie mają bo są na cmentarzu:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.....................
Przeczytaj sobie ksiazke "Nicht ohne meiner tohter" Nie wiem tylko czy ona jest przelozona na jezyk polski ,jesli tak to tytul bylby "Nie bez mojej corki". Tam masz odpowiedz na twoje pytanie. Ksiazka opowiada autentyczna historie. Ja ja przeczytalam w wersji niemieckiej ale popytaj w polsce moze ci sie uda znalezc. I zycze powodzenia i wytrwalosci. No i duzo szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznue muzulmanin moze
miec 4 zony, praktycznie nie ma tyle - ale 2 (starsza i mlodsza) sa na porzadku dziennym- i nocnym. Jest wiele spraw, ktore dla nas sa nie do pojecia , choc muzulmanki, ktore do tego przywykly czesto sa bardzo szczesliwe. Jednak ty mozesz sie buntowac. Muzulmanin na ogol bedzie dbal o zone, utrzymywal ja, nie skapil, na dzieci tez - sa bardzo rodzinni -nawet moze cie otoczyc luksusem, ale twoje rownouprawnienie bedzie bardzo ograniczone. Wiele rzeczy kobiecie po prostu tam nie przystoi , takie sa obyczaje i koniec - tak jak u nas np nie bedziesz chodzic z golym biustem na ulicy - niby co komu szkodzi, a by sie wszyscy gorszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni35
dziękuję wszystkim którzy sie wypowiedzieli... Wasze opinie miały dla mnie istotne znaczenie i pomogły mi w podjęciu decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pakujcie się w to! Ja naiwna idiotka zakochałam sie w Turku. Dzwonił, mowil, że kocha, slał sms-y. Tyle czytalam o "przygodach sexualnych za granicą" myślalam, że mnie to nie dotyczy. Ale tylko potwierdziłam stereotym Polki - dziwki za granicą. Choć myslalam, że to cos poważnego. Przez przypadek dowiedzialam się, że takich jak ja on ma na pęczki. Chodzi mu tylko o sex, kasę i uznanie kolegów. Hayrettin Koldas- znacie? Jeśli tak - to wspolczuję, jak nie - to ostszegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddiiiiiiissss
z mojego doswiadczenia wynika ze Arab czy Turek to facet ktory predzej czy pozniej pokaze swoje drugie oblicze,, bylam w zwiazku z 2 Arabami, kazdy mowil ze kocha i jestem jedyna, obydwu zdradzało o czym dowiedzialam sie pozniej,pierwszy ( rok w zwiazku) mnie zbil kiedy mnie zobaczyl zegnajaca znajomego, buzi w policzek, tydzien pozniej widzialam go obracajacego jakies Ukrainki, z drugim mial byc slub, 2 lata w zwiazku , ja slepa i zapatrzona..kiedy dowiedzialam sie ze ma na boku druga- Polke oczywiscie- powiedzialam ze to koniec, oddalam pierscionek, w zamian zostalam zastraszona ze jezeli odejde to mnie zabije i ladnie pobita..zeby nie facet ktory przechodzil obok to nie wiem co by bylo dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetyjuice
Stereotyp to stereotyp, ja sama jestem z islamistą i nie jest prawdą, że każdy muzułmanie są niedobrzy dla swoich kobiet, puki co jestem szczęśliwa, planujemy dziecko, jednak wcześniej ustaliłam z nim, że będzie miało moją wiarę- katolicyzm, ja mam dziecko z poprzedniego związku z polakiem, który wcale nie był ''słodki'' a jest katolikiem, postępowanie człowieka bez względu na wiarę zależy od każdego indywidualnie, jako dziecko wyjechałam do niemiec i już tam zdarzało się, że siedzę w jednej ławce z muzułmaninem, pozniej obcowałam z tymi ludzmi jak z każdym innym człowiekiem mojej wiary, w pracy również, i o dziwo wbrew opiniom mężczyzni byli bardzo przyjaznymi osobami, szanującymi się i kobiety- swoje również, wierni, przykre jest to, że większa część polaków jest nietolerancyjna jeśli chodzi o inne wiary, ponieważ każdy jest wychowywany w takiej wierze, która jest adekwatna do kultury jego państwa,co nie oznacza, że każdy muzułmanin jest na tyle wierzący i stosuje się do koranu, ponieważ jeśli przebywał większość życia naprzykład w Europie to wygląda to zupełnie inaczej zazwyczaj, mam wielu przyjaciół tej wiary i są naprawdę normalnymi ludzmi, nie warto jest przekreślać kogoś ze względu na wiarę, bo dla tych ludzi nasza wiara tak samo jest czymś innym, NIE KAZDY MUZULMANIN BIJE KOBIETE ITP, to tylko stereotyp, mimo że jestem katoliczką znam trochę Koran i wg niego kobieta powinna być szanowana, chyba że bedzie niewierna itp, ale nie każdy się do tego stosuje, Dziewczyny nie przejmujcie się, jeśli jesteście z muzułmaninem myślcie o nim jak o każdym innym człowieku, JESLI MOGE OSTRZEC TO TYLKO PRZED 2 RZECZAMI : jesli macie dziecko z tych związków to odradzam jakiekolwiek wyjazdy z dzieckiem do kraju ojczystego partnera, tymbardziejjak nie daj Boże relacje macie różne, i starajcie się żyć jak najdłużej bez ślubu, NIE WIĄŻCIE SIĘ ZX FACETAMI KTÓRZY MAJĄ LEKKO SZPICZASTE BRÓDKI, TEGO NIE RÓBCIE NIGDY, BO BĘDZIECIE ŻAŁOWAŁY DO KOŃCA ŻYCIA, pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...z islamistom to ch*j...była taka jedna biała pipa ..niemka czy cóś to sie zakochała chahahahaha w masaju i pojechała p******** do afryki pastuchowi lache ciongnońć w szałasie a obok ****** krowim gównem z zagrody.....ksionszka bodej ..Biała masajka.. czy cóś......ślup w meczecie gópia pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×