Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GEJSZA88

CZY JESTESCIE ZAZDROSNE?????????

Polecane posty

Bo ja pierwszy raz jestem zazdrosna o faceta!!!!!!!!!!Bylismy na imprezie i jak widzialam ze patrzy na jakas albo ona na niego to myslalam ze mnie szlag trafi!!!!!!!!!!Nie wiem co mi sie dzieje,zawsze to olewalam,myslalam ,nie ten to inny......Nigdy mnie nikt nie zdradzil ,wiec zadnego urazu nie mam.... Podobno nie ma milosci bez zazdrosci,ale wczorajsze moje zachowanie ,mnie sama poirytowalo i caly czas o tym mysle.....Oczywiscie udaje twarda sucz i nie daje poznac ze mi przeszkadza ze gada i smieje sie z kolezankami ,albo patrzy na jakies dziewoje w mini spodniczkach :-0 O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
Hehe:) ja mam chlopaka i to samo mam jak gdzies idziemy..jak ktoras go obcina to mam chec podejsc i jej cos powiedziec!!ale niech sie patrzy ..(teraz tak mysle) bo przeciez wzrokiem go nie rozbierze a jesli chlopak naprawde CIe kocha to nie zdradzi Cie a zazdrosc rzecz normalna w zwiazku:) ale pomysl jak chlopak jest o Ciebie zazdrosny jakie to jest uczucie.poezja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicajaaaaa26
ja też jestem zazdrosna, chociaż już po ślubie ponad 6 lat jesteśmy i mamy dzieci. Wkurwia mnie to jak spotkamy się z męża siostrą i jej facetem. Chłopak męża siostry to straszny pies na kobiety, a mój mąż, zauważyłam ostatnio, zaczął przy nim popisywać. Wiem że chodzi mu głównie o to żeby podrażnić się z siostrą, ale mnie wkurwia fakt że przy dwójce dzieci już nigdy nie będę superlaską, brzuch i piersi nigdy nie będą takie jak kiedyś, więc jakim prawem jemu inne młode dupy mają się podobać skoro ja takie cudowne dzieci mu urodziłam??? Dodam że jemu przez ostatniekilka lat trochę kg przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.......Dokladnie..... Ja lubie jak on jest zazdrosny,jestem troche egoitka,bo ja lubie sobie poobcinac jakichs kolesi :-) pogadac z kolegami,a jak on to robi to wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrr az mnie trzesie ze zlosci :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ta zazdrosc tez wynika z zanizonego poczucia wlasnej wartosci????????? Kazdy ma jakies uwagi i zastrzezenia co do siebie...... Mi facet ciagle powtarza ze jestem sliczna,piekna,cudowna,ze wszystko mu sie podoba we mnie,ale nie zmienia to faktu,ze ja sie nie akceptuje w 100% ....i boje sie skoro ja tak marudze to on w koncu zacznie zauwazac te niedoskonalosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
kazdy jest zazdrosny o osobe ktora sie kocha:) ale facet powinien docenic kobiete ktora mu urodzila 2 wspanialych dzieci przeciez my swojego ciala nie zmienimy i powinni nas akceptowac takimi jakimi jestesmy:)jesli jestesmy zazdrosne tzn ze zalezy nam na tej osobie:)i dlatego jest takie nasze zachowanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×