Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .lol......

DLACZEGO???????

Polecane posty

Gość .lol......

JESTEM ZMUSZANY DO SPOTKAŃ Z MOIM OJCEM!!!!!!!!!Mama twierdzi,że tak trzeba,że nie wolno mi zrywać z nim kontaktu,bo on zawsze pozostanie kimś ważnym w moim życiu.Ten szmaciarz rozpieprzył naszą rodzinę,bo przeżywa podobno DRUGĄ MŁODOŚĆ.Więc prowadza sę z coraz to młodszymi idiotkami,mając w dupie nasze uczucia.Darował bym mu,gdyby te dziunie były lepsze od matki,ale nie dorastają jej do pięt....Na ostatnie "widzenie"(wymuszone przez mamę setką telefonów,bo święta)przyprowadził jakąś durną laskę,głupią jak but,nie daliśmy rady wytrzymać jej durnych opinii i wyszliśmy nic nie mówiąc matce!Teraz mamy dylemat czy powiedzieć jej o wszystkim?Może nam odpuści,ale będzie jej przykro.....czy udawać że nic sie nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lol......
Dodam jeszcze,że przez ojca nasza rodzina jest w kompletnej rozsypce.Mama zostawiła dobrą pracę,którą kochała,sprzedała dom i wyniosła się na kompletne zadupie,żeby nie widywać tej szui w towarzystwie coraz to młodszych lal.Siostra mieszka u dziadków,bo musi dokończyć ostatni rok liceum,a ja siedze w akademiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lol......
Fajnie,że jesteście tacy"pomocni":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mało kto ma takie doświadczenia więc jak mają się ludzie wypowiadac. Ja mogę teoretyzować i powiedzieć Ci, że ja bym porozmawiała z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowfot
dla twoej mamy to jest ważne to jest pewnik ale ważne jest to co ty czujesz porozmawiaj z mama, że tak nie możesz nie potrafisz bo to po prostu jest obłuda a tego należy sie wystrzegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bym ojcu pierdolnęła, jak by zrobił coś takiego. A już na pewno bym na żadne spotkania nie chodziła, skoro on na nie przychodziłby nie sam, tylko z jakimiś panienkami. Geny to nie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowfot
tez tak uważam fałszywe poczucie lojalności wobec kogo ? wobec czlowieka , który na marginiesie jest twoim ojcem ale robiąc to co robi nie poczuwa się w żaden spoób do bycia twoim ojcem więc dlaczego ty masz sie poczuwac do bycia dla niego synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×