Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała__Mi

Co sądzicie o nausznikach?

Polecane posty

Nie cierpię chodzić w czapkach, wyglądam w nich tragicznie, ale cóż jest zimno... pomyślałam o nausznikach. Co o nich sądzicie? Wypada, aby 25 - letnia kobieta chodziła w nausznikach??? Czy raczej są dla nastolatek? Dodam, że u mnie w mieście bardzo rzadko widuję kogoś w czymś takim na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio widziałam
faceta w nausznikach więc nic mnie juz nie zdziwi:D A serio nie boisz sie ze w nausznikach będziesz gorzej słyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chodzę w kapturze, więc nie dość i nie dość że nie wiele słyszę, to jeszcze nie widzę nic poza tym co przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobają wyglądam w nich w miare a mój mezus powiedzial ok jak bedziemy oddzielnie chodzic to mozesz zakladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauszniki są super :) ja mam 25 lat i w tym roku zaczęłam je nosić ;) o wiele lepiej grzeją uszy, niż czapka, a poza tym są zabawne, ludzie zawsze jak mnie widzą w nich, to mówią coś w rodzaju \"myślałem, że słuchasz muzyki\". u mnie w mieście też nie są jakoś specjalnie modne, nie widzę za bardzo innych w nausznikach, ale mi to generalnie zwisa. nie wiedziałam też, że nauszniki kojarzą się z nastolatkami, ale spoko, to nawet lepiej, lubię nosić młodzieżowe ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×