Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirax

Czy się wyleczyłam?

Polecane posty

Gość hirax

zostawił mnie tak po prostu..krótka znajoość, kórtka historia..dla niego pierdnięcie a dla mnie początek wielkiej miłości..minęło 2 miesiące od tego rozstania.. dzis rano stwierdziłam myśląc o nim " po cholerę mi facet kótremu na mnie nie zależy?" patrząc na jego zdjęcie. a NK.. zbrzydł..utył i go wypryszczyło..a mi nic ie pikęło w środku. ale myślę o nim..nie ma dnia bym nie myślała...w sumie juz nie analizuję czemu się skończyło.. mam jedyną satysfakcję - nie odspisałam mu na życzenia świąteczne.. po czym poznajecie że serce się zagoiło po nieudanym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirax
..ilęz to może trwać?... to takie uciązliwe ciągle powracać do niego myślami..wchodząc na jego profil NK... chcę by ten ból się już skończył.. chociaż..... wyrzuciłam go z kontakótw gg..wyrzuciłam jego wszystkie rzeczy..wszystkie kótre o nim przypominają,,zdjęcia... on tak szybko doszedł do siebie... a ja tkwię w tym nadal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirax
mogłabym powiedzieć modelowo w sumie przeleciał mnie i zostawił...wczęsinej zapewniając mnie o tym że traktuje mnie poważnie :D.. historia stara jak świat... podszedł mnie typowo... ja po nie udanym związku za szybko wpadłam w jego ramiona..a on to wykorzystał.. nie cchę o im myśleć i szybko zapomnieć..a to juz tak długo i prawie nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podejrzewalem facet jak zaliczy to traci zainteresowanie, im szybciej to zrobil tym szybciej to zainteresowanie mu minelo, taka prawda z tymi chlopami, niby kocha powie wszystko co chcesz uslyszec a jak jest juz po to rozglada sie za nowym celem. nie rozpaczaj wyciągnij wnioski i trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirax
tak...teraz odechciało mi sie zwiąków na długo.. i chyba nie potrafię juz się w kimś zakochać.. dzięki.. będę sie trzymać i już się nie puszczę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×