Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nagel

Jestem ciekawa waszej opini...

Polecane posty

Gość Nagel

Mam 25 lat i jestem singielka, aczkolwiek nie narzekam na moj stan. Wczoraj przy winie tak rozmawialam z moim kumplem i jakos tak zeszlismy na temat zwiazkow. Zapytalam owego kolege, czysto teoretycznie, czemu nie moge znalesc faceta. On mi odpowiedzial, ze jestem bardzo atrakcyjna kobieta aczkolwiek mezczyzni boja sie takich kobiet jak ja. Zapytalam sie co ma konkretnie na mysli. Odpowiedzial, ze jestem baba z jajami, zajebiscie dobrze radze sobie w zyciu, jestem ustawiona tylko dzieki mojej ciezkiej pracy mimo mojego mlodego wieku a tego mezczyzni nie lubia, faceci boja sie przebojowych kobiet ktore po trupach daza do celu. Stwierdzil, ze mezczyzni lubia kobiety, ktorymi moga sie opiekowac, takie troszke naiwne trzpiotki. Ja jestem w 100% samowystarczalna i tego wlasnie faceci sie boja. Czy to jest rzeczywiscie prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam samo wystarczalną kobietę ale spokojnie radze sobie z tym od prawie 5 lat :) fakt mężczyźni lubią dziewczyny którymi trzeba sie opiekować. No ale ja i tak to robie :) nei wiem jak Ci to powiedzieć, jest wiele czynności w życiu każdej samowystarczalnej kobiety kiedy potrzebowała by pomocnej dłoni. Ja właśnie uzupełniam sie w jej życiu w tym co ona potrzebują a nie ma sił lub nie potrafi sama sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żedyła sesuła
następna która okłamuje się pustymi komplementami wszystkie wszystkie wszystkie singielki tak mówią, że są piękne i przebojowe i faceci ich sie boją okłamuj sie dalej bo nie masz innego wyjścia a co można ci powiedzieć ,prawdę ? że nikt cie nie chce ? i tak nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermadencja
owszem, faceci nie lubią takich kobiet. Jednak inteligentna kobieta samowystarczlna czy nie, dobrze wie co zrobić aby faceta przyciągnąć do siebie. Taka kobieta nie będzie obnosić się ze swoją samowystarczalnością. A jeśli jest jeszcze czuła, delikatna i kobieca to faceci będą o taką się zabijać:) Fajni faceci potrzebują fajnych kobiet, czyli zaradnych, umiejących się wybić, ale muszą mieć i te inne zalety o których wyżej mowa. Jeśli ich nie mają to i faceta mieć nie będą:( Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×