Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłą

to nienormalne placze

Polecane posty

Gość ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłą

wlasnie sie poplakalam za moja miloscia, moim bylym Boze ja go kocham! kocham! 3 lata od rozstania a ja nie zapomnialam, pamietam, martwie sie i boje czemu zycie nas rodzielilo? czemu los jest okrutny? wokol mnie pelno innych adoratowrow, ale ja nie chce nikogo innego, bede sama do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłą
nie ma nikgo... bo on robil zle rzeczy, nie wiem do dzis calej prawdy, to facet z przeszloscia, odsunal sie ode mnie bo podobno musial, caly czas mamay kontakt ze soba,,, piszemy, dzwoni czasem, sle zdjecia, filmiki, mowi ze taka dobra dziewczyne trudno znalezc wiele razy mnie zawiodl, ale jest w moim sercu nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj sie o niego i zmień go na lepsze skoro jesteś dobrą dziewczyną poradzisz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
to sie nazywa glupota;) zycie cie ominie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłą
staram sie staram... choc kazdy mowi "daj spokoj z nim" ale ja nie potrafie:( to sie nazywa milosc............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda co
wytryskacz pisze :) jestem w takiej samej sytuacji - pytanie - jak się z tego świństwa wyleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, sytuacja jak wyżej wygląda na beznadziejną. Proponuję zajebistego psychiatrę albo jakiegoś szamana (ale nie zboczeńca). Możesz też napisać do tybetańskich lamów i poprosić ich o jakąś pudżę w Twojej intencji. Nie wiem co innego może pomóc w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×