Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za smetne zycie

Im starszy tym jestem bardziej wybredny. Dziwne

Polecane posty

Gość co za smetne zycie

mam 24 lata znajomi już dawno mają kogoś ale mi naprawdę mało dziewczyn się podoba, musi się ładnie ubierać malować itd jak tak dalej pójdzie to zostane chyba starym kawalerem chodzącym na dziwki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustak1111
pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za smetne zycie
ale nawet te średnei chcą aby je wielce zdobywać starać się itd...ja akurat moge starć sie ale tylko o ładne ....u mnie na uczelni to kobiety tez styl ubioru , malowania itd nie maja za ciekawy..w galeriach handlowych za to niemal idealy chodza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak .85.
szkoda czasu tracić na półśrodki , jak spadać to z wysokiego konia itd..ja mam w rodzinie 2 wujów , co żałują że wcześnie się ożenili....teraz mają kasę i na pewno ładniejsze laski by znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".ja akurat moge starć sie ale tylko o ładne ....u mnie na uczelni to kobiety tez styl ubioru , malowania itd nie maja za ciekawy..w galeriach handlowych za to niemal idealy chodza " "ja mam w rodzinie 2 wujów , co żałują że wcześnie się ożenili....teraz mają kasę i na pewno ładniejsze laski by znalezli" DLa Was to chyba tylko gumowa lale. Jednak prawdę mówią, że teraz każdy (dosłowanie każdy) może iść na studia... oczywiście zaoczne w wyższej szkole grilowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×