Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona119

czy wszystko ok ?

Polecane posty

Na Sylwestra mialam zalozony obcisly gorset i obtarl mi pieprzyka, jeszcze podczas kapieli zachaczylam go przypadkowo palcem, zawsze byl brazowy, teraz zrobil sie czarny, ale nie boli i nic sie z niego nie saczy, mam go zaraz pod pacha, nie wiem czy to moze byc grozne? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all that jazz
wszelkie zmiany skórne, szczególnie związane ze znamionami/pieprzykami powinny być konsultowane z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz pokaz lekarzowi, niech on zadecyduje :) mi kiedys wycinali bo mialam zaczerwienione wokol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyweZwierciadło
do lekarza myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI_***
oj-widze ze historia lubi sie powtarzać-moja corka lat 16 tez tak miala-pod pacha miala brazowy lekko wystający pieprzyk i niewiadomo czemu-pewnie tez przez zadraśnięcie,zrobil sie czarny-dzis ma usunięte wszystkie 3 znamiona-badania histopatologiczne-bez zmian i mamy spokoj-ale te narwy-nikomu nie zycze-musi to usunać chirurg-onkolog-idz jak najpredzej-to jedyne rozsadne wyjscie-zycze powodzenia,bo pewnie nic z tego nie bedzie,ale zeby uniknąć tego strachu -usun.zostaje mała blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo za odzew, jednak nie wyobrazam sobie wycinania fuu, ale mus to mus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyweZwierciadło
dostaniesz miejscowe znieczulenie i będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×