Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna_ciekawska

miłość od pierwszego wejrzenia??

Polecane posty

Gość panna_ciekawska

szleństwo? głupota? czy poryw serca? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nazywa piorun sycylijsk
i - tak samo szybko się pojawia jak i znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
zauroczenie, fascynacja - to tylko tylna furtka do miłości :D Fakt, że otwarta na oścież :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_ciekawska
a co jeśli minęło pół roku i ten stan nadal trwa? jest szansa na długotrwałą miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_ciekawska
no to gratuluje! :) a nie boisz się, że któregoś dnia spojrzy i zakocha się w innej skoro w tobie zakochał się po jednym spojrzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zakochalam od pierwszego wejrzenia w moim narzeczonym, zreszta on we mnie tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_ciekawska
przykro mi... na ja niestety mam obawy.,.,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JA POWIEM
nie ma czegos takiego - jest zauroczenie ktore przechodzi w milosc lub znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_ciekawska
on... i tak na prawdę od kilku dni męczy mnie pytanie: dlaczego nie miałby się zakochać w innej pod wpływem takiego spojrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w te bzdety nie wierzylam, do 4 grudnia :p jak mnie trzepnęlo to normalnie az sama jestem w szoku ze tak można ;) doslownie jedno spojrzenie moje i jego i wszystko bylo jasne ;) nawet osoba która byla tego świadkiem wiedziala co się dzieje bo od razu to skomentowala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Wawa19
Kurcze dziewczyny!!! Mnie normalnie tak wzięło, że masakra;p Zobaczyłam go pod koniec imprezy...stał przy barze i patrzył na mnie takim nieśmiałym, maślanym wzrokiem:)) Gdy ja go zobaczyłam, wszystko wokół przestało sie dla mnie liczyc, widziałam tylko jego, zachowywałam się jak wariatka;) Zaczełam wypytywac wszystkich znajomych czy go znaja itp:)) a 2 dni póżniej on sam się do mnie odezwał:)) w miłośc od 1 wejrzenia raczej nie wierze, ale w zauroczenie TAK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Wawa19
I wiecie co te zauroczenie daje mi tyle szczęscia:)) Nigdy jeszcze nie bylam tak zadowolona z życia, ta myśł, że go zobacze, że go przytulę, że zobacze jak się uśmiecha:)) Jak mówi te swoje YHY:D Jest taki słodki:)) heh chyba naprawde zwariowalam;d ale dobrze mi z tym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_ciekawska
może i ja za dużo myślę... przecież nie jest nam źle, to po co się zastanawiać i martwić na zapas... pamiętam jak było na początku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×