Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ida corrrr

JAK TO U WAS WYGLADA???

Polecane posty

Gość ida corrrr

Pytanie takie,ot,z ciekawości- kłóciliście się już w tym roku ze swoimi partnerami?Heh,dopiero 5 dzień nowego roku,a ja już dzisiaj zaliczyłam kłótnię z moim facetem .Tzn.mała wymiana zdań,ja na niego naskoczyłam(mimo,że zrobiłam sobie postanowienie,że przestanę być taka zazdrosna i zaborcza),on się wkurzył i się zaczęło.Ale to dopiero początek roku,więc mam nadzieję,że moje postanowienie jeszcze wprowadzę w życiu,przynajmniej bardzo bym chciała,bo dzięki temu uniknęłabym kłótni z moim ukochanym,które w tamtym roku były normą :/.A jak jest u Was?Kłóciliście się już?Ja myślę,że ogólnie tak się nie da,żyć bez kłótni.Jesteśmy tylko ludżmi i każdy ma inny charakter,a sukcesem jest iść na kompromis i rozmawiać o takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida corrrr
w życie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ogólnie niewele kłóce z moim mężem, ale owszem - w nowym roku juz się zdążyliśmy posprzeczać (wczoraj ;) ). Ale to była mała i krótka kłótnie, bo załagodził szybko sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida corrrr
Mój też szybko złagodził sytuację :) W moim przypadku raczej o kłótnie szybka droga,natomiast mój chłopak jest bardziej ugodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też jest chyba bardziej ugodowy - ja byłam wczoraj nastawiona bojowo, i gdyby nie to, że on zmiękł, to mogłoby byc już po miłym niedzielnym wieczorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to już 2 razy nawet:) Raz bo nie wziął mnie na zakupy, a to ja miałam wybrać mu koszulę.. Czyli sprawa błaha. A drugi to jak zwykle jego zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez kłótni. ogólnie trafiają się rzadko, bo jak raz na kwartał się zdarzy to on już jęczy, że ciągle się kłócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ciekawe że jak sie z moim od lat nie pokłóciłam :) jak widać da sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my, aby dobrze zacząc nowy rok wylalismy na siebie szampana i cisnelismy kieliszkami...trzeba się porządnie wykłócić w sylvestra zeby później nie było kłótni:) co prawda ja teraz nie mam oka a ona połowy małego palca u prawej dłowni ale myslę że to dobra wróżba na nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam do UK35
COS SPRAWDZAM SORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
sie nie kłocimy ale ja juz z 10 fochów rzuciłam w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz wiem że się
pokłócę dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 2 razy, a dziś to wojna prawdziwa :D Naiwna, też amsz zazdrosnego factea?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×