Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1971ona

19.01.termin

Polecane posty

Gość 1971ona

Witam..ktora z was rodzin w tym terminie i czy tak sie boi jak ja?mam 37lat i bardzo sie boje czy wszystko bedzie dobrze...nie moge spac tylko mysle i mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naturalne strach przed nieznanym, zwlaszcza kiedy rodzi sie pierwszy raz ;) napewno wszystko bedzie ok ;) ja za soba mam juz 2 porody i naprawde nie taki diabel straszny ;) rodzilam bez znieczulenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod slowami Evi - wcale nie jest tak zle, naprawde. Ja mialam termin na 30 stycznia 2 lata temu :-) I szczerze mowiac, nie stresowalam sie jakos specjalnie, wiedzialam, ze i tak musze to dziecko urodzic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda35
Ja jestem niewiele młodsza (35 lat)i też bardzo się boję, czy wszystko będzie w porządku. Miałam robione USG genetyczne i wg lekarza dzidziuś jest zdrowy. Jednak zawsze zostaje niepewność. Termin mam na 13.01. Jak się nie wyrobię, mam się zgłosić do szpitala. Mam już syna 11letniego, teraz będzie córka. Boję się też samego porodu, chociaż pierwszy był ekspresowy. Ale teraz jestem 11 lat starsza. Wiem, że martwienie się na zapas nie pomoże, ale taka już moja nieszczęsna natura. Pozdrawiam. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×