Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiulek26

Dlaczego nie mozna kupic w prezencie chlopakowi zegarka...

Polecane posty

Jak nie ma zegarka, to możesz kupić, tylko postaraj się dowiedzieć, jaki by chciał mieć. Jeśli jednak zegarek ma (a chyba każdy ma) i go nosi, to znaczy, że jest do niego przyzwyczajony i go po prostu lubi. A faceci są przywiązani do rzeczy, więc jak ma jeden zegarek od 10 lat, to postawisz go w trudnej sytuacji. Jeśli będzie chciał, żebyś się czuła miło, będzie go nosił (i się denerwował, że nie ma na ręku ulubionego). A jak będzie wolał swój ulubiony, to twój wyląduje w szufladzie. Podsumowując - są lepsze prezenty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tym przesądzie, ale nie traktuje takich wymysłów poważnie. Podarowałam swojemu mężowi zegarek i do dzisiaj żyje, a i nasz związek się nie rozpadł :) Podobny jest przesąd z butami, jak podarujesz je chłopakowi to od ciebie odejdzie, totalna bzdura, dziwię się, że są osoby, które w to wierzą. Jeśli podobnie jak ja nie traktujesz serio przesądów i masz zamiar kupić chłopakowi zegarek, to mogę ci podpowiedzieć jak ja się za to zabrałam. Określiłam jego styl i gust, nie miałam z tym problemu bo to zapalony sportowiec, więc kupiłam mu sportowego Tissota z wieloma bajerami. Jeśli twój facet to ten sam typ, zobacz może ci się spodoba http://maxtime.pl/category/tissot-t-race-quartz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefff
jak można w to wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamork
Dla tych, którzy nie wierzą w przesądy... czy prezent (zegarek) ministra Nowaka nie oznaczał dla niego rozstania ? co prawda ze stanowiskiem, ale rozstanie to rozstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam o tym przesadzie i na pierwsza rocznice slubu zazyczylam sobie od meza pozlacany zegarek, a sama mu kupilam super buty , bo on nie przywiazywal uwagi do mody, a na druga rocznice wlasnie kupilismy sobie komplet nozy , choc o butach i nozach dowiedzialam sie dopiero dzis czytajac wypowiedzi i olewam to juz jestesmy prawie 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje się zegarka! Chodzi o ten czas który będzie odmierzany, facet nie spędzi go z Tobą. Ibisz kupił zegarek swojej 1 żonie na prezent ślubny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia1
Ja kupiłam chłopakowi zegarek, a on mi kilka par butów i po 7 latach związek się rozpadł przez jego zdradę którą odkryłam dopiero po roku od tej zdrady :( A noże kiedyś kupiliśmy od cygana, ale to wspólnie, to nie wiem czy to przecina związek, ale zegarek i buty wystarczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierzę w takie przesądy :) Właśnie się rozglądam za pięknym zegarkiem dla mojego męża na 10 rocznicę ślubu. Jakie Wam się podobają zegarki dla mężczyzny? Elegancki, sportowy? Mój mąż preferuje raczej taki pół na pół :) A mnie z kolei podobają się takie eleganckie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wole takie eleganckie, sportowy zegarek nawet bardzo drogi nie dodaje moim zdaniem mezczyznie szyku. mnie sie podoba cos w tym stylu http://www.minuta.pl/p,zegarek-meski-citizen-classic-ar1110-02h,421804.html koniecznie na pasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wierzę, kupiłem byłej na urodziny zegarek, dobrze ,że był tani i po trzech miesiącach się rozstaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to totalny zabobon :)) Naprawdę wyssane z palca... :)) Ja bym sobie nie robiła z tego nic. Tym bardziej że zegarek to naprawdę fajny prezent - symboliczny, praktyczny, może być elegancki i na lata. W samym tym sklepie http://minuta.pl, jak patrzę teraz, mają ileś tysięcy modeli, każdy znajdzie coś dla siebie, a obdarowana osoba na pewno się ucieszy, nie wierzę, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam od mojego faceta zegarek jakieś 10 lat temu, wciąż jesteśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie widzę w tym nic złego :) Zwykły zabobon. Ja mężowi mam zamiar kupić taki zegarek http://www.minuta.pl/p,zegarek-meski-skagen-white-label-809xlttm,449894.html - wydaje mi się, że to ładny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne zegarki ma w ofercie Aerowatch -www.aerowatch.pl. Z tego co wiem to można je znaleźć w coraz większej liczbie sklepów, chociażby w Poznańskiej Malcie. Drobiazgowe wykonanie, wysoka jakość mechanizmu, szeroka gama kolekcji. Prezent na pewno udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Polecam tą firmę OUTLETWATCH, mają super promocje/wyprzedaże, nawet o 70%. Bardzo miła obsługa i porady, bardzo duży wybór zegarków. http://outletwatch.pl Od lat u nich kupuję i nigdy się nie zawiodłem. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałam w prezencie mojemu facetowi zegarek,nie wiedząc że to zakazany prezent, i naszej miłości już nie ma, więc wierze jak to mówią w te zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mojemu facetowi zegarek nie wiedząc że to zakazany prezent, i naszej miłości już nie ma, więc wierze w te różne zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura!! dostałam od chłopaka zegarek i jesteśmy cały czas razem... a kiedy ja kupowałam na prezent zegarek dla chłopaka sprzedawca powiedział mi ze kiedy ktoś kupuje zegarek w prezencie to oznacza ze kocha!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaddyB
Nie wiem dlaczego mówi się, że nie można kupować zegarka. Jestem w związku od 20 lat i raz do roku kupuję mężowi zegarek. Jakoś nic się nie dzieje. Jedyne czego się bałam to kupowanie z drugiej ręki, albo bez certyfikatu, bo potem się okazuje, że zegarek jest w jakiś sposób uszkodzony. Szczególnie, że mąż lubi zegarki z chronografami a w podróbach są one albo tylko atrapą albo chodzą jak chcę. Na szczęście teraz kupuję na e-zegarek i mam spokój nic się nigdy nie zepsuło. Chyba jedyne nieszczęście jakie mi się zdarzyło w związku z zegarkami to było wtedy jak mąż zauważył, że chronograf padł, a zegarmistrz powiedział, że nie naprawi :) Spokojnie możecie kupować zegarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola poprostu
Jak macie być razem to i tak będziecie nie wiem co zegarek ma do tego to tylko materialna rzecz kazdy tworzy swoją przyszłość i swoje życie a nie zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaK93
Ja swojemu chlopakowi kupilam pod choinke zegarek ,wreczylam mu 27.12 a rowny miesiac pozniej 27.01 zerwal ze mna...twierdzac,ze nic juz do mnie nie czuje,splot zdarzen przed rowniez zaczal sie nagle od glupiej sprawy...ehh a ostrzegali mnie wszyscy to nie wierzylam...terax zostalo tylko vierpienie i smutek..a planowalismy wspolna przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesąd polega na tym, że wasz czas mija i się kończy coś w tym stylu. Ale to najgłupsze co słyszałem i nie można wierzyć w takie rzeczy. Poza tym zegarek to świetny pomysł na prezent. Sama teraz zamawiam dla chłopaka na 25 urodziny https://domczasu.pl/zegarki-timex/19071-zegarek-timex-expedition-tw4b01800.html bo wiem, że o takim klasyku marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DasKol
To mi akurat dziewczyna kupiła zegarek na prezent i dokładnie po 7 dniach było po związku. Na początku sam w to nie wierzyłem ale teraz już wierzę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickkick
Może sie starzeje, ale duzo bardziej podobają mi sie ostatnio klasyczne modele zegarków, np. jordan kerr. Minimalizm jest w cenie w tych czasach i radze Wam Panowie inwestować w takie detale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda444
Przesądy, przesądy, przesądy...bez sensu...to tak samo jak czarny kot przebiegnie nam drogę to co? umrzemy? No chyba nie xD Ja kupiłam swojemu chłopakowi Xonixa jakieś 2 lata temu i nadal jesteśmy razem, cali i zdrowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×