Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

LA PERLA - warszawa- warto?

Polecane posty

Gość gość
Panie ktore tam pracuja na recepcji oraz ich menagerka sa tak aroganckie ze jeszcze zanim klient wyjdzie zaczynaja juz go obgadywac. Pierwsze wrazenie to jednak duzo. Napewno nie skozystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kontakt z ta klinika jakis rok temu i bylam zadowolona tak wiec postanowilam ponownie z niej skozystac przy wykonaniu innego zabiegu jednak okazuje sie ze wiele sie zminilo od tego czasu i obsluga bardzo obrosla w piorka i mysli ze sa jedyna klinika w warszawie. Bardzo lekcewazacy stosunek do klienta. Tym razem napewno juz nie skozystam z uslug La perla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na zabiegu w Hiltonie, gdzie podobno jest najnowszy oddział - niestety wystrój pozostawia wiele do życzenia. Jest brzydko - ciemno, meble zniszczone, na półkach bałagan, jest po prostu niechlujnie. Szkoda, bo klinika ma bogatą ofertę. Dziwne, bo w Warszawie jest sporo klinik, pięknie wykończonych, estetycznych , o jasnych wnętrzach, więc konkurencja jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pisze te negatywne komentarze? Jestem po zabiegu, wczoraj w Poznaniu w Edumedical. Pani doktor BarbaraJerschina wykonała mi wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w połączeniu z botoksem. Chciałam czoło, dolinę łez i bruzdy nosowo wargowe. Pani doktor zaproponowa jeszcze pod oczyma, poniżej skroni oraz podniosła mi kąciki ust. Miałam przy sobie 1750 pln zabrakło mi 100 pln przy nowym założeniu. Wykonała zabieg taniej. Bardzo profesjonalnie. Dostałam książeczkę z nazwami preparatów, które zostały użyte. Efekt widoczny od razu. Dzisiaj są jeszcze małe nierówności, ale z godziny na godzinę jest coraz lepiej. Kwas łączy się z wodą i wchłania (grudki) chyba do 14 dni nawet. Polecam z całą odpowiedzialnością. Za zabieg płaciłam przed zabiegiem!! Bzdury wypisujecie, że niby miała wziąć 6000 a w recepcji zażądano 12 000??? Bo ludzie chodzą z dodatkowymi 6000 w kieszeni. Żadnej też gwarancji, że mają na koncie. Nikt nie ryzykowałby w ciemno, wykonania zabiegu 2x droższego. I jeszcze nie ma efektu?? A może takie posty to zemsta na naturze?? Zabieg miał cuda uczynić?? Wstyd drogie zawiste Panie... Zbulwersował mnie też komentarz, że niby Pani doktor, wygląda jak 50 letnia nastolatka.. Hehe jakoś nie zauważyłam. Piękna kobieta, może też korygowała sobie coś, chociaż w ogóle nie widać. Bardzo naturalna i z ciepłem na twarzy. Taka uroda, kobiety ciepłej, chociaż ja uważam, że ciepło pochodzi z duszy. Zimne osoby nawet piękne, mają chłód wymalowany na twarzy i żaden botoks tego nie ściągnie.. Pozdrawiam z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług Kliniki La Perla (Warszawa) i mam same dobre odczucia na temat zarówno zabiegu, jak i personelu. Miałam wykonywany zabieg liftingujący ciało. Widocznie poprawił się stan mojej skóry na brzuchu (a po ciąży nie wyglądało to dobrze...). Teraz jest bardziej jędrna i nie wisi. Pani Doktor wykonująca zabieg i reszta personelu byli bardzo mili i profesjonalni, nie mogę powiedzieć złego słowa :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z recepcji świetne ,troskliwe .Pani dr Jerschine miła ,ale do kliniki nie idziemy tylko po atmosferę ,oczekujemy obiecanego podczas konsultacji efektu zabiegu, zwłaszcza ze są drogie i bolesne .Ja w klinice Laperli tego nie dostałam ,obiecano mi poprawę w okolicach oczu, zniwelowanie bruzd ,napięcia skory ,(Ultraformer ||| obszar twarz szyja)a dostałam tylko o 100% wyższy rachunek i kwas hialuronowy ,(o którym nie było mowy przed zabiegiem)z którego porobiły się tylko grudy.Ale nie odpuszczam ,reklamuje usługę ,spodziewam się wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Ceny kompletnie niejasne. Panie w recepcji kompletnie niezorientowane. Termin zabiegu przekładany trzykrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam w klinice la perla w mailu informację że "-30%pakiety zabiegów: hydra + laser", po czym zabieg hydra policzyli mi w normalnej cenie 600 zł i nie uwzględnili wniosku by obniżyć cenę zgodnie z przesłaną ofertą którą przyjęłam. Zarząd odpowiedział mi w mailu ze wg nomenklatury kliniki (ale nigdzie niedostępnej) pakiety oznaczają ten sam rodzaj zabiegu. Nie polecam, czuję się oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę promocj***** sama jestem stała klientka La Perli i ja nie miałam zadnego kłopotu ze skorzystaniem z danej znizki. Jedynym warunkiem było wykupienie minimum 3 zabiegów... info o promocjach zazwyczaj w akcjach promocyjnych jest zdawkowe, wiec polecam konsultacje lub zwyczajnie telefon z wyjaśnieniem :) ale ja akurat korzystam tylko w Krakowie, nie wiem jak jest w Wawie czy gdzieś indziej... polecam bo juz nie pamietam kiedy zapłaciłam 100% ceny za zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 2
Jestem po plastyce powiek na ul. Łowickiej w La Perli. Rozczarowała mnie opieka pooperacyjna. Miałam mieć zdejmowane szwy przez lekarza, ale nie pojawił się. Zrobiła to pielęgniarka, nie dostałam żadnych zaleceń, oprócz okładania kwasem górnym ( np. czy mogę chodzić na siłownie). Spodziewałam się czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam sama klinika jak i doktor Jerschina to jedna wielka pomyłka. Zero kompetencji, zero podejścia do pacjenta, ceny rzucane są jak z kosmosu, jednego dnia tyle, drugiego tyle. Efekty marne a na pytanie dotyczące ich brakow Doktor dosłownie spławia pacjenta. Bardzo żałuję że nie przeczytałam przed zabiegiem opinii o lekarce jak i o klinice, a skąd sie wzięły liczne dyplomy pani jerschiny na ścianie kliniki? Nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaBezDzieci
02.10.2018 miałam robiony wampirzy lifting, kożystając ze zniżki 30% Stylowe Zakupy. Po pierwsze zabieg był w moim odczuciu dobrze wykonany, Pani wiedziała że jest bolący, wiec co chwile przerywała nakuwanie żebym mogla odetchnąć, bardzo pomagały mi jej słowa uprzedzające gdzie będzie się wkuwać - mogłam przygotować się psychicznie. Zgodzę się co do niejasnych płatności, w cenniku widnieje 600-900zł, policzono mi 30% od naiwyższej kwoty...dobrze że miałam kupon bo czułabym się oszukana a w tym przypadku było mi łatwiej to zaakceptować. Dodatkowo prawdą jest opis wystroju, jest ciemno, meble widać zę maja swoje lata, jak również lampy. Osobiście roważam ponowny zabieg ale tylko jeśli znajdę jakiś kupon, gdyż ceny są wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona

La Perla w Panoramie w Warszawie to niestety słaba opcja. Myślę, że największą jest sama doktor Jerschina i jej nonszalanckie podejście do klienta. Ja raz robiłam tam sobie botox z kwasem hialuronowym za niemałą kwotę 1000 złotych. Zabieg wykonany poprawnie, ale pani doktor spóźniła się 40 minut na wizytę. Ja spóźniłam się 5 minut, ale już dziesięć minut przed czasem dzwoniłam do kliniki z informację, że zaraz dojadę i że przepraszam. Nie otrzymałam żadnej informacji w stylu "spokojnie, pani doktor jeszcze nie ma, proszę się nie denerwować". 

Kiedy dotarłam musiałam jeszcze odczekać 30 minut. Zabieg trwał pięć. I poczułam się ......ycznie. 

Pomyślałam, jednak, że może nie jest źle, może to wyjątkowa sytuacja i umówiłam się na kolejną wizytę. Nie pamiętam co to miało być, Jakiś laser chyba. I tu kolejna katastrofa. Byłam punktualnie. Pani doktor oczywiście nie było. PAnie na recepcji nie miały pojęcia, kiey pani dotrze. Przyjechały kolejne dwie klientki i też czekały. Po 40 minutach wymusiłam na recepcjonistce, aby zadzwoniła do pani doktor i zapytała, gdzie jest. DOwiedziałam sie, że wraca z Krakowa i że wkrótce będzie....Dla uspokojenia zaproszono mnie do gabinetu, pani asystentka zmyła mi makijaż i tak minął kolejny kwadrans. Kiedy znowu zapytałam, czy pani doktor zaraz będzie, bo ja nie mam nieograniczonego czasu, usłyszałam, żebym poczekała jeszcze 10 minut.

Po godzinie i piętnastu minutach wyszłam stamtąd i już raczej nigdy nie wrócę. Nie szanuje się tam czasu klientek.

Najśmieszniejsze jest to, że dzień, czy dwa po nie wykonanym zabiegu zadzwoniła do mnie pani z recepcji z pytaniem jak oceniam zabieg i czy jestem zadowolona z ich usług. No cóż. Nie byłam. A pani była wyraźnie zdziwiona, że zabieg się nie odbył.

NIkt nie zadzwonił z żadnym "przepraszam, czy mamy panią gdzieś". Żenada za grubą kasę.

NIE POLECAM!\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×