Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latynoska

Rozwodnik, jego dziecko i ja.........

Polecane posty

Gość gość
do kogo piszesz ostatni gosciu?-temat jest z 2009 roku z dopiskami w 2012!!Uwazasz,ze ktos do tej pory czeka na rady?! A to twoj mąż pozwala doroslym kobietom być jego córeczkami więc dzieci korzystają,wreszcie je ma!! Ja mam dzieci starsze i zawsze kiedy mogę to je wpomagam,bo mimo doroslego wieku nie przestaly byc moimi dziecmi. Cos mi sie zdaje,ze jestes bezdzietna wiec nie wiesz co my-rodzice czujemy wobec swoich dzieci(nie ma znaczenia czy to mama,czy tata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci..,zgodziłaś się na taki dziwny układ,to i zbierasz jego żniwo. I nie dzieci są tu winne tylko wy oboje w chorym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Za błędy , grzechy trzeba płacić. Nie tylko na tamtym świecie ale i na tym. Dziecko się uczy rodziców i tak jak oni postępują tak ono będzie postępować. Jak widzi łajdactwo rodzica to i samo łajdakiem będzie. W miarę dorastania będzie je ukrywać bo nie żyje na księżycu tylko między ludźmi , ale łajdactwo będzie w nim tkwić. Opisane problemy były zawsze i zawsze będą...tak długo jak długo będzie łajdactwo. Łajdactwo powoduje łajdactwo. Jak dotkniesz pokrzywy to cię sparzy. Porządek należy robić ...zaczynając od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie zaczyna się związku z mężczyzną który ma na utrzymaniu dwoje dzieci i jeszcze z nimi mieszka to już całkowita porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×