Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alinaa

Tata alkoholik.

Polecane posty

Gość Alinaa

Witam. Mój tata jest alkoholikiem i to od dłuższego czasu. Potrafi rok nie pić ale jak tylko ktoś mu postawi lub sam zacznie to końca nie widać. Najgorsze jest to, że wsiada za kółko i zawsze swojego towarzysza z którym pije wywozi do babci. Niestety babcia też jest alkoholiczką... Robi awantury, wszystkich chce zabić i siebie też. Mama zawsze stara się zabierać mu kluczyki do samochodu ale to już nie pomaga... Groźbą, prośbą, krzykiem, bijatyką nic... kompletnie nic z tych rzeczy nie robi na nim większego wrażenia. Miał już wypadek samochodowy, raz już go pobili, mama już chciała odejść od niego i to nie jeden raz. Najgorsze są jego awantury i to, że zabiera pieniądze z konta bankowego i wszystko przepija... ostatnio nawet kłamie, że potrzebuje do pracy pieniądze na materiały... niestety wszystko jest wydane na %. Niestety moja rodzina, "współpracuje" z nim czyli napiją się z nim i go zawsze kryją... Dopiero jak włączy mu się "czubkowanie" wtedy dopiero dzwonią do mamy lub siostry aby go zabrać bo jest strasznie agresywny. Co robić? Mama, ja i siostra mamy już tego dosyć... Dzieje się to już od paru a nawet parudziesięciu lat i bez żadnej zmiany... Proszę o pomoc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×