Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna omega

drodzy polscy panowie....

Polecane posty

Gość taka jedna omega

czy denerwuje was fakt, że wiele polek wychodzi za mąż za obcokrajowca??? albo chociaż, że jest w takim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne bo na polaków dziewczyny zer wschodu chętne nie są a w wieku 0-55 występuje w polsce, zresztą w europie i pewnie na świecie też, nadmiar mężczyzn nad kobietami o jakieś tam niewielkie ilości więc cześć zostanie bez szans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojowy malarz
ja nie widze powodow do niepokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna omega
pytam się, bo na co dzień przebywam z polakami...a jestem z obcokrajowcem...z polakami często żartujemy, tzn oni żartują i wyśmiewają się z rdzennych mieszkańców (chodzi o irlandczyków); wiedzą, że jestem z irlandczykiem i na niego nigdy nic złego nie powiedzieli...ale ogólnie się smieją z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba normalne- a co niby polskie niedomyte brudasy, z piwnym mięśniem, łysinką i 25 wyrazowym zasobem słów mogą nam super laseczkom zaoferować?? :O ( znam kilka wyjątków potwierdzających tylko tą smutną regułę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespecjalnie
raz, ze myslenie kategoriami cudzoziemiec/polak jest wlasciwe dla osob, ktore zatrzymaly sie w epoce sprzed lat 90tych porpzedniego wieku albo dla osob gdzies na totalnej pipidowie dwa, ze zawsze jakos budzilem zainteresowanie i to nie tylko w polsce, a jakos sie z tlumu nie wyrozniam chyba, wiec wydaje mi sie, ze to nic niezwyklego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna omega
no wiesz...ja tez tak myślałam dopóki nie wyjechałam....i uwierz mi TAKIE MYSLENIE właśnie jest...to samo jest odwrotnie, jak irlandczyk jest z polką....doświadczyłam troszkę "ciekawych" zachowań od irolek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespecjalnie
wiesz ja mowie z doswiadczenia i wlasnych obserwacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespecjalnie
a swoja droga od irolek to sporo dziwnych zachowan doswiadczylem :D i generalnie, gdy widzialem tam ladna dziewczyne, to na 99% przyjezdna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna omega
nie no...zdarzają sie niezłe irolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy denerwuje was fakt, że wiele polek wychodzi za mąż za obcokrajowca??? albo chociaż, że jest w takim związku generalnie to mi lata czy jakas wskakuje do łozka jakiemus irolowi ,anglikowi czy innemu talibanczykowi ... chce to niech robi co uwaza za stosowne ... a i tak zazwyczaj jedna z duga pozniej płacze ze jakis tam marokanczyk który zrobił jej 3 dzieci nagle zostawił ja dla ukrainki :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to całkowicie zwisa... Śmiesza mnie tylko te naiwniary, które maja kisiel w majtach, jak tylko jakis hindus albo inny brudas mieszkajacy w UK podjedzie po nie 12 letnim vauxhallem vectra i dla niego zostawiają zupełnie sensownych facetów w Polsce, bo im sie powiewu wielkiego świata zachciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaki ten obcokrajowiec
jest, jeśli przystojny Europejczyk o kolorze skóry stosownym do naszj strefy klimatycznej, a więc biały, to nie mamy nic przeciwko, ale jakaś małpa, czy ciapata......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
nie denerwuje. sprawa panienek, co z kim robią. i tak te najlepsze dla Polaków zostają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna omega
"jest, jeśli przystojny Europejczyk o kolorze skóry stosownym do naszj strefy klimatycznej, a więc biały, to nie mamy nic przeciwko, ale jakaś małpa, czy ciapata......" to dlaczego wkurza was (lub ciebie...nie chce uogólniać) wtedy gdy jest z "nie białym" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×