Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody jestem

No wiec jak to jest

Polecane posty

Gość młody jestem

Hmmm-jak macie z wychodzeniem na imprezy ze swoimi partnerami? Moja dziewczyna wyskakuje niedługo do klubu-zaproponowała żebym szedł z nia. Zapytałem kto jeszcze idzie-cóż-jej 4 koleznaki. I własnie... hmmm wyglada mi to na babski wieczór i raczej chyba powienienem odmówic zeby mogła swobodnie sobie z koleznakmi wyskoczyc, pogadac i powygłupiac sie w damskim towarzyswie bez faceta. Z drugiej strony ostatnio nie mielismy okazji spedzic ze soba dłuzej niz pół godziny, wyglada równiez na to, ze przez najblizszy tydzien tez zadno z nas nie bedzie miało czasu i tu mam dylemat co zrobic. Z jednej strony chciałbym z nia isc z drugiej mysle ze chciałaby wyskoczyc czasem gdzies sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white...apple...
wyskoczyc gdzies sama? przeciez piszesz ze sie widujecie max pol godziny. jesli Ci zaproponowala to idz z nia, na pewno zle sie nie bedzie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody jestem
dzisiaj nie bardzo wieczór był wolny-ona nie miała czasu-wpadła do mnie na chwile i powiedziała o wypadzie do klubu-stwierdziłem ze to chyba raczej babski wieczór i chyba wolała by go spedzic bezemnie-nie zaprotestowała i nie nalegała-powiedziała ze sam zadecyduje co zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody jestem
A co do kolezanek z którymi idzie-niektóre z nich znam dłuzej niz ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody jestem
Mozliwe ze to uprzejmosc. Cóż-bede musiał chyba poczekac sobie do soboty na spotkanie-chyba ze wczesniej zrezygnuje z wódki z kolegami i znowu wyjdzie na to ze mi bardziej zalezy ... ech te kobiety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×