Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SarahJessicaParker

lepszy inteligentny okularnik niż plastikowa przystojna lala

Polecane posty

też tak uważacie? nie myślicie, że przystojny, opalony, pusty koleś to taki obrzydliwy plastikowy manekin? a inteligentny, niekoniecznie super urodziwy chłopak ale z tym "błyskiem" w oku to prawdziwy kociakkk:)) (przynajmniej mój taki jest:) kto podziela moje poglądy, że wygląd to nie wszystko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... widzę, że nie ma odzewu... czy dla Was liczy się tylko powierzchowność? Rimbaud pytał często Verlaine'a czy kocha jego duszę czy ciało... a ten niezmiennie powtarzał, że ciało... z czystej przekory cz serio tak myślał? kochajcie i duszę , i ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie. chyba kazdy normalny woli sie zwiazac z czlowiekiem z ktorym ma o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po niektórych wypowiedziach na innych topikach stwierdzam, że dużo kobiet woli przystojniaka niż chłopaka na swoim poziomie, ale dzięki że podbudowujecie moją wiarę w ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze facet musi czyms przyciagnac. Ale jak nie ma czym zatrzymac ( dno intelektualne) to sie robi nieatrakcyjny. No przynajmniej dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie nie podzielają :) sama ładna gęba, czy to chłopa czy babki, do życia nie wystarczy. bo potem się dziób w tej gębie otworzy i strzeli taką głupotę że się będziemy za to wstydzić do końca życia. a teraz idę do mojego kochanego brzydalka, który już mi zagrzał łóżeczko :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizujmy:) przystojny też może być piekielnie inteligentny::P ale ja mówię o typowych debilach, no! o przystojnych debilach:P ech sie zdenerwowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja musze isc spac, nie pisz juz do mnie :P mój już mąż jest wysoki, chudy, ma nieładny kolor szkliwa i nosi okulary. więc obiektywnie przystojny nie jest, laski się za nim nie oglądają na ulicy. i bardzo dobrze - to dla mnie są jego piękne oczy, jego cudowny głos, jego ciepłe silne dłonie... przytulić się, zapatrzeć i słuchac bajek na dobranoc, mmmmmm :) a do tego jest bystry, wykształcony i oczytany. i mamy taki sam gust jesłi chodzi o kino, muzykę itd. i nigdy się nie kłóci ze mną, nie podnosi głosu, nie zawiodłam się na nim jeszcze nigdy. więc cóż ze teog że obiektywnie piękny nie jest, skoro dla mnie jest najwspanialszy na świecie? :) OVER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×