Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monmon

3miesieczny zwiazek-nie wiem co robic

Polecane posty

Gość monmon

jestem z moim obecnym chlopakiem od 3 miesiecy; jest dobrze ale czegos podswiadomie mi brakuje; brakuje mi chyba jakiegos psychicznego komfortu ze bedziemy razem , ze on to traktuje na serio. Ja mam 30 lat , on 29. Chcialabym juz miec rodzine. On jest bardzo przystojny i moze miec "kazda". Ja przez te 3 miesiace bylam ok, na luzie ale od niedawno czuje ze sie zaczynam angazowac. No i wlasnie sie tego boje-chcialabym miec pewnosc ze on jest ze mna z mysla ze w przyszlosci mozemy miec rodzine. A raczej nie moge o tym z nim porozmawiac bo faceci tak nie lubia. Wiecie jak to jest -trzeba udawac ze nie zalezy , byc na luzie itp. Nawet czasem mysle zeby zakonczyc ten zwiazek teraz. Cos chyba ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghg
poczekaj, daj wam szanse co ma byc to bedzie!. nikt po 3 miesiacach bycia razem nie da ci gwarancji ze bedziecie razem do konca zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmon
niby to wiem-cos jest nie tak z moja psychika chyba- sa tu jacys znajacy sie na psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monmon prędzej czy później musicie porozmawiać o waszym związku od tego nie uciekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×