Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tiny Dancer

Czuję się jak szmata

Polecane posty

Gość Tiny Dancer

Wczoraj spotkałam byłą dziewczynę chłopaka, w którym się zakochałam, a który mnie nie chciał. To moja daleka znajoma, bliżej się nie znamy, ale "cześć" sobie mówiłyśmy. Ona jest tak cholernie fajna. Już się uśmiechała do mnie, już otwierała usta w powitaniu, a ja udałam, że jej nie widzę, nie znam, nie poznaję i poszłam dalej. Jestem małym, małostkowym, załosnym człowieczkiem. Zachowałam się chamsko tylko dlatego, że ona jest ode mnie lepsza. Nienawidzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jesteś gorsza nie ma ludzi gorszych ani lepszych wszyscy są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może raczej: Wszyscy mają równe prawa. Niektórzy są lepsi w danej dziedzinie drudzy gorsi i nieprawdą jest gadanie, że wszyscy są równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiny Dancer
Oj, takie gadanie... Ona jest lepsza, bo on jej chciał i z nią był. Musiały być ku temu jakieś powody. Przy tym jestem pewna, że gdybyśmy były w odwrotnej sytuacji, to ona byłaby dla mnie miła. Ja zresztą dla niej też byłam do tej pory uprzejma, tylko ostatnio rana zaczęła boleć jakoś bardziej, bo spotykałam się z chłopakiem, który miał mi zastąpić tamtego, a guzik, nie zastąpił, ciągle o nim myślę... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy
nie wiecie ze sa rowni i rowniejsi? skad zescie sie urwaly ze twierdzicie ze wszyscy sa rowni? w zadnym wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hikikomori0 Może raczej: Wszyscy mają równe prawa. Niektórzy są lepsi w danej dziedzinie drudzy gorsi i nieprawdą jest gadanie, że wszyscy są równi. bo im inni w mówili że są gorsi wmów 5 uczennicy że nic nie umie to zobaczysz że przestanie się uczyć prawo przyciagania co myślisz to przyciągasz twoje myśli leki i przekonania kształtują twoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inni mają czasem po prostu mniejsze możliwości intelektualne, czego już niestety nie da sie nadrobić pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaki naród twierdził że jest lepszy ot świata nazywali się rasa panów i ich hymn Niemcy, Niemcy ponad wszystko, Ponad wszystko na świecie, Jeśli zawsze dla obrony Po bratersku są złączone Od Mozy aż po Niemen Od Adygi aż po Bełt Niemcy, Niemcy ponad wszystko, Ponad wszystko na świecie! II Niemieckie kobiety, niemiecka wierność Niemieckie wino i niemiecka pieśń Niech na świecie utrzymują Swe dawne piękne brzmienie, Niech nas natchną do szlachetnych czynów Przez całe nasze życie. Niemieckie kobiety, niemiecka wierność Niemieckie wino i niemiecka pieśń! III - obecnie jedyna oficjalna strofa hymnu Jedność i prawo i wolność Dla niemieckiej ojczyzny, Do tego wszyscy dążmy Po bratersku, sercem i czynem. Jedność i prawo i wolność Są gwarancją szczęścia. Kwitnij w blasku tego szczęścia Kwitnij, niemiecka ojczyzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiny Dancer
Merkaba, oni już nie są razem - to jego była dziewczyna, pisałam o tym wyraźnie. Nie wiem, kto kogo rzucił, nie wiem, ile dziewczyn miał przed nią i czy teraz jakąs ma. Tylko ją znam... Co do naszych możliwości intelektulnych, to chyba są zbliżone :). Ale ona jest dużo ładniejsza i o wiele mniej zakompleksiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiny Dancer
No, niestety... I już z nim nie będę.Myślę o nim cały czas, ale nie mogłabym być z kimś, kto wybrał inna tylko dlatego, że trochę lepiej wyglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Niemiec to im się spełniło marzenie zjednoczona Europa spytasz się Niemca to ci powie że wszystko w porządku a spytasz się polaka to ciągle narzeka chociaż ma wille 5 samochodów niekoniecznie jest z nią ze się podoba ma inny charakter mi się np podobają tak zwane brzydkie jestem chłopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiny Dancer
Ja nie jestem wzrokowcem. Ona raczej też nie, bo on jest strasznie brzydki :). ale nadrabia. Ja widocznie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tu modlitwę mi pomogła 2 razy raz odkochać się a potem znaleźć ta właściwa tylko szczerze od serca mówić ta modlitwę Archanioł Haniel - patron miłości Haniela można prosić o wszystko, co ma związek z mHością, pięknem urodą. Najlepiej zwracać się do niego o poranku, przez 9 dni z rzędu, przy rosnącym Księźycu. Archaniot nie wysłucha modlitwy osoby, która chce rozbić czyjeś lub swoje małżeństwo albo kogoś skrzywdzić. Nie wysłucha też, jeśli ktokolwiek miałby cierpieć, gdyby prośba została zrealizowana. Nie pomoże również wówczas, gdy sam proszący miałby potem płakać z powodu nieszczęśliwej miłości. Z pewnością natomiast pomoże każdemu znaleźć najodpowiedniejszego partnera i umocni związki, które mają podparcie z góry”, ModliIwa do Haniela Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu, któremu Pan Zastępów powierzy? wszystko, co przyjemne w życiu człowieka. Kiedy odwiedzasz Ziemię, napełniasz ją bogactwem i pięknem. Zwracam się dziś do Ciebie. Przynieś mi milość, radość i harmonię. Na ucz mnie czytać w ludzkich sercach, abym odnalazł miłość prawdziwą i szczerą i umiła? rozpoznać prawdziwe uczucie. Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem, jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera. Naucz mnie obdarzać miłością i akceptować siebie samego i osobę, która jest mi bliska. Naucz mnie dawać wolność tym, których imiona są wyryte w moim sercu. Przypominaj mi, że Ci których kochamy, nie są naszą własnością. Naucz mnie szacunku „dla siebie i innych, współczucia i wybaczenia. Spraw, abym umiał wybaczyć sobie i tym, którzy mnie zranili uwolnić się od poczucia krzywdy i skorzystać z lekcji, jakiej mi udzielono. Natchnij mnie, abym umiał odnateżć czystość i spokój mojego serca i mógł zrozumieć jego prawdziwe pragnienia. Przynieś mi prawdziwą miłość i osłoń ją swoimi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×