Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin1444

utrzymac pewną relację

Polecane posty

Gość marcin1444

Witam Prosiłbym o opinie na temat mojej sytuacji - czyli jak utrzymac pewną relację. Dziewczynę poznałem jakies 2 miesiące temu, dosyc szybko uzgodniliśmy swoje oczekiwania - luźna znajomośc, seks bez zobowiązań - czyli to czego mi w tej chwili potrzeba do szczęścia. Na początku było ok, dobra zabawa, dosyc czeste spotkania, w miarę fajny seks. Umówiliśmy się że spędzimy po świetach wekend w górach. No i niestety po wyjeździe trochę się popsuło. Mieliśmy spędzic po sylwestrze jeszcze jeden wekend na nartach, już w gronie znajomych. I na tym wyjeździe, pomijając fakt że odmówiła mi seksu, dowiedziałem się że: - spotykam się z nią tylko dla seksu, nalegam na seks (???) i ona czuje jakby tylko o to chodziło - mam ciężki charakter (laska lubi porządzic a ja mam do tego awersję) - nie słucham jej, za szybko jeżdzę samochodem, irytuję ją, uważam się za pępek świata, itp., itd., pretensje jakbyśmy byli małżeństwem z 10-letnim stażem. Generalnie przeprosiłem ją (chociaż nie wiem za co), nawet wysłałem kwiatki po powrocię (błąd, kurwa, błąd). Niby jest troche lepiej, ale czuje że zaczyna sie sypac. Mam 2 pomysły jak rozegrac to dalej: - szczera rozmowa, przypomnienie zasad na których mielismy sie spotykac, zdefiniowanie oczekiwan - wrzucenie na luz, próba ponownego 'zdobycia' laski, jakies fajne spotkanie, bez propozycji seksu, rozbudzenie pozytywnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1444
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpierdaczona emocjonalnie
bo wy kurva myslicie tylko o zwiazkach bez zobowiazan i milym seksiku, nie liczycie sie z tym, ze kobiety sa bardziej uczuciowe od was i nie jest sex jest nam najbardziej potrzebny do szczescia. Wiele kobiet "godzi" sie na te niezobowiazujace spotkania ze zwyklej potrzeby bliskosci i z nadzieja, ze to sie po czasie zmieni. Jak Wy przedstawiacie sie wzajemnie swoim znajomym? moja kobieta? kochanka? kolezanka? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepliwa baba
no a czego sie spodziewales... ? to tylko kobieta.. zpomniala o waszym ukladzie i zaczela miec wobec ciebie jakies oczekiwania.. wg mnie zaczela traktowac cie jakbyscie byli para.. stad te nerwy jej /... moja rada albo z nia badz.. albo znajdz inna na taki uklad... ale gwarancji nie masz ze za kolejne 2 miesiace kolejna nie zacznie wydziwiac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw ją dla Jej dobra, jeśli nie chcesz się angażować i znajdź taką, której ten układ będzie pasował. Są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nią na temat wszy relacji (czy to już tylko dla sex-u czy czegoś więcej itp.). Moim zdaniem źle zaczęliście (sex dla przyjemności bez zobowiązań) stad jej zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum
jej zaczęło zależeć na Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1444
Tak sie składa, że to ona zaproponowała taki układ, a mi on bardzo pasował. Zresztą nie ukrywa że preferuje taki 'związki', a ja nie jestem pewnie jej jedynym 'kochankiem'. Zresztą ona też zna moje podejście do życia, i wszyscy byli zadowoleni. Przedstawiamy się swoim znajomym jako kolega-koleżanka. I nie sądzę żeby ona chciała czegoś więcej, albo ja nie rozumiem kobiet (co chyba zresztą nie jest dziwne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpierdaczona emocjonalnie
oboje w takim razie jestescie siebie warci :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum
czasem sie ukrywa swoje prawdziwe uczucia..... sytuacja którą opisałeś pozwala twierdzić, że jednak jej zależy, że przestał jej odpowiadać taki układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeeeeeeeee
nie zmienia sie zasad gry w trakcie. przerwij to i znajdz sobie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie rozumiesz
ale (jak to facet) udajesz durnia, ze nei wiesz o co chodzi. laska chce cos wiecej niz taki układ. sie zaangazowała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum
Pogadaj z nią….zapytaj o co chodzi? Co z waszym układem? Nie ma jak szczera rozmowa…. A może po prostu miała PMS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum
osobiście stawiam na zaangażowanie z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1444
Chyba będę musiał tak zrobic. Boję się jedynie że ona nie będzie potrafiła byc ze mną szczera, chociaż to by było najprostsze. Dlaczego kobiety muszą byc takie skomplikowane? Prosty układ, czysta zabawa, obustronna satysfakcja - tak miało byc, a zamiast tego są dziwne pretensje. Albo po prostu ona się już znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeeeeeeeee
nie znudzila sie. zaangazowala sie i tyle. albo zmienisz podejscie do tej realcji albo ja zakoncz. inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×