Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pink flower

Wyprawka dla majowego noworodka.

Polecane posty

Gość pink flower

Co powinnam kupić dla dziecka które urodzi się pod koniec maja? Ile sztuk ubranek i jakich? Myslalam zeby kupowac wszystkie w rozmiarze 62 niz 56, czy to madre? jakie kosmetyki pielegnacyjne? To moja pierwsza ciaza i nie mam pojecia co kupic a juz bym chciala kompletowac wyprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj też 56. moja córa urodziła się 58 cm i przez miesiac używałam tylko ciuszków 56, bo 62 były duużo za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink flower
a niby tylko roznica 3cm, a co z reszta ile czeg kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullllaaaa999
ja rodze na przelomie kwietnia i maja i tez mam ten sam dylemat bo to pierwsza ciaza.Jakie ciuszki,ile,w jakim rozmiarze?? czy bedzie cieplo,czy jeszcze zimno..?? Ja kupuje ubranka troszke wieksze,ale z rozmiaru 56 tez cos musze kupic,tylko nie wiem ile,na jak dlugo mi posluza,a wiadomo ze kilka sztuk trzeba miec bo przeciez dziecko sie czesto przebiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullllaaaa999
A co z ubrankami,na jak dlugo wystarczaja?? Co miesiac to juz jeden rozmiar wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi rozmiarami to rożnie corka sie urodzila 51 cm i 56 bylo na nią za wielkie synek mi w 56 wogóle nie wszedl odrazu nowil 62 teraz nosi 74/80 body z dlugim rekawkiem 5 par z krotkim 3 pary śpiochy bawelniane 5 par kaftaniki 3 sztuki pajacyki 3 sztuki kup 3 zestawy na 56 a reszte na 62 do tego jedna cienka czapeczka i jedna grubsza na spacer polarkowy śpiowrek z wycieciem na pasy do fotelika- bedzie najwygodniejszy. jakis welurkowy dresik 2 pary skarpetek łapki niedrapki jak chcesz a jak nie to skarpetki mozna zalozyc 2 cienkie kocyki jeden grubszy rozek jak chcesz ale sie obejdzie bez niego no i z ciuszków to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink flower
kazde dziecko rosnie inaczej i tak naprawde same sie o tym przekonamy. A co sadzicie o kosmetykach z z serii oilatum, co prawda sa drogie ale podobno bardzo dobre i wydajne. ja nie mam jeszcze nic i nie wiem od czego zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne sa ale ja osobiscie polecam niwee i pianke do mycia "skarb matki" tania i superr :D a oilatum na pierwsze tyg- malą buteleczke warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×