Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milagros25

proszę o pomoc

Polecane posty

Gość milagros25

Witam..prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Pracuję w jednym z salonów sieciowych firmy X. W lipcu ubiegłego roku jeden z naszych salonów miał remont, w związku z tym na polecenie kierownika regionalnego droższy sprzęt komputerowy został przesłany do nas do oddziału. Przyjechało ok 37 paczek. Tyle potwierdził salon i tyle było faktycznie. Po trzech dniach na szybko sprzęt miał być odesłany. Zaznaczę, że paczek nie otwieraliśmy i tak je dostaliśmy tak je odesłaliśmy. Po 2 dniach w tamtym salonie okazało się, że brakuje 4 nooteboków z czego 2 to paczka w paczce. Przez tydzień czasu próbowałem ustalić z 3 sortowniami kurierskimi czy paczki gdzieś się nie zapodziały. Okazało się że firma nie ma podpisanej umowy na ważenie paczek i z tych 37 zważono 2. W tym momencie sytuacja wygląda tak, że to mnie chcą pociągnąć do odpowiedzialności, a pracował ze mną mój kolega który był zatrudniony na okres wakacji i jego już nie uwzględniają w tej odpowiedzialności tak samo mojego kierownika ani osób z tamtego salonu. Mój kierownik regionalny wymusza na mnie dając mi do podpisania list do firmy z treści którego wynika, że jest to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taurus.mpkb
nie daj sie stary oszukac! jak chca niech zakladaja sprawe!ty jestes tylko pracownikiem i nie powinno cie obchodzic to co sie znajduje w paczkach i jak te dwie firmy czy tam jednostki sie ze soba dogadali. odpowiedzialnosc powinien poniesc ten twoj kierownik regionalny czy jakis tam.to oni dokonali jakiegos przekretu z wazeniem tych paczek i teraz boja sie stracic stanowisko i zganiaja wine na ciebie zeby im sie nie oberwalo! nie daj sie i trzymaj sie zawsze prawdy bo ci nabrudza w zyciorysie i zrobia z ciebie zlodzieja. nie boj sie nawet zglosic to na policje jak cie zaczna szantazowac. takie jest moje prywatne zdanie. powodzenia!i daj znac na meila jak sie skonczyla sprawa! taurus.mpkb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×