Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliSzukaPracy

15grudnia miałam rozmowę kwalifikacyjną i cisza-jak sprawdzic czy przyjeli kogo

Polecane posty

Gość liliSzukaPracy

15 grudia byłam na rozmowie do bardzo dobrego zakladu, wszystko super, rozmowa poszla mi swietnie, pani z ktora rozmawialam byla bardzo mna zadowolona i poweidziala,ze wlasnie takiej osoby jak ja szukaja i jestem najlepszym kandydatem, dletego bylam po tej rozmowie tala szczesliwa,ze moze wreszcie los sie do mnie usmioechnie i bede tam pracowac. a tu nagle cisza juz tyle dni, nie odpisuja, nie oddzwaniaja. pewnie przyjeli kogos innego, czy moge to jakos sprawdzic. juz nie mam na co liczyc, jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliSzukaPracy
Jak do tej pory sie nie odezwali to tez myslicie, ze przyjeli juz kogos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko moje mnie już złote góry obiecywali " Nie ukrywam że ma Pan wieeelkie szanse" itp. a potem cisza. ludzie klepią co im ślina na jezyk przyniesie , bierz takie slowa z dystansem bo bedzie kupa rozczarowań. ludzie nie biorą odpowiedzialnosci za wlasne slowa ... ps. nie wiadomo czy przyjeli moze zadzwoń jest cień szansy że zechca ci powiedziec przez telefon , moze zrobią ci tą łaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliSzukaPracy
jak ja chce pracowac, to jest chore,ze w tym kraju mlode osoby nie moga znalezc pracy.... do czego tu dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERE FERE24
chyba wyraźnie piszesz w 1 poscie że nie interesuje cie ta praca co masz skierowanie .... wiec o co ci biega w ostatnim poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×