Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ganznakjkskkk

ALLEGRO_PROBLEM

Polecane posty

Gość ganznakjkskkk

Ludzie moze wiecie jak sprawdzic czy sprzedający otrzymał pieniązki na konto .???? Wpłaciłam tydzien temu pieniądze za buty nr. konta się zgadza (absolutnie pomyłka nie wchodzi w grę) a sprzedawca twierdzi ze nie otrzymał mojej kasy ,,,,jest to początkujący alegrowicz ma 1 czerwoną gwiazdkę ....wydaje mi się ze mnie okłamuje ze pieniązki jednak dawno otrzymał , czy jest mozliwosc sprawdzenia tego ??? napiszcie jesli wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Niestety nie dasz rady sprawdzić czy faktycznie pieniądze doszły.Ale jeśli wysyłałąś na poczcie do przelew może iść długo,nawet i dwa tygodnie. Wyślij dowód wpłąty,nie ma prawa się potem czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajkaaa
zalezy jak slals jak przez poczte masz potwierdzenie inna zreczy z ekto wysyla aks epoczta...sorry:) potrafia pieniazki isc ponad tydzien z 2 strony mi raz od kobiety z allegro szla kasa tydzien rowno( zkonta na konto ) ehh wiec zalezy ile czasu minelo jak masz dowod przelewu to nie ma sily zeby nie doszly o ile sa poprawne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6666
masz dowód wpłaty to możesz mu zeskanować i mailem wysłać. mi sie nigdy nie zdażyło żeby tak długo szła kasa, dzień dwa i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×