Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasadzka

jaka suknia ślubna na 5 m-c ciąży?

Polecane posty

Gość Ide spac jutro zajecia
Jasne, czekaja z seksem do slubu - w sensie, ze po weselu znajomych wlasny seks lepiej smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czikulinka wiesz co daruj sobie, jakas ograniczona jestes, co z tego ze nie ciazowe skoro mozna taka ubrac to jest slub kazda chce wygladac jak najladniej, autorko ja tez bralam slub w 5miesiacu :) nie mialam wcale ciazowej sukienki, co prawda byla odcinana pod biustem, ale nie byla ciazowa. mialam z tylu wszysty gorset. ja proponuje sukienke w stylu empire czy tez inaczej mowiac jozefinke. na wizazu jest temat ze zdjeciami takich sukienek. jednak mimo wszystko proponuje pierw PRZYMIERZYC niz zamawiac w ciemno sukienki roznie leza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadzka
Dziękuję kuriokaze no właśnie wstrzymałam się jeszcze z zamówieniem, ale dziękuję też za wsparcie:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadzka
Skąd w was tyle jadu?chyba jesteście bardzo nieszczęśliwi że się tak odgrywacie na innych. Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia i życzliwości bo myślę że to jacy jesteśmy dla innych w końcu do nas powraca. A miał być temat na temat sukien he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i polecam Ci, jesli Ci sie podobaja, wiazanie gorsetowe z tylu. ja mialam problem z tym ze jak bylam za bardzo opieta to robilo mi sie slabo. wiec takie wiazanie sie sprawdzilo. w kosciele mialam troche luzniej a jak mi na weselu sukienka zaczela troche spadac (bo duzo ruchu) to i mama tylko mocniej zwiazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy od tego
jak będziesz wyglądać niedługo przed... Brałam ślub pod koniec 5 miesiąca. Tyle, że nie miałam jakiegoś dużego brzucha.. Suknię kupiłam używaną i tak się złożyło, że pasowała zarówno 2 miesiące przed ślubem, jak i w dzień ślubu:) Miała marszczenie na brzuchu i nie była to suknia typu "józefnka" :) Brzucha nie chciałam ukrywać, bo już kochałam tę małą istotkę i bardzo się z niej cieszyłam, ale wiadomo, że chciałam wyglądać ładnie:) Powiem szczerze, że na zdjęciach robionych z przodu nie widać, że byłam w ciąży:) Sama się zdziwiłam. Podejrzewam, że to m. in dzięki takiemu, a nie nnemu krojowi sukni. Na pewno powinnaś suknię przymierzyć przed. Zresztą, często kobiety w salonach ślubnych wiedzą jak dobrać krój, żeby wyglądać jak najlepiej. Spróbuj w ten sposób, jeśli możesz wydać 2 tys na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy od tego
miało być "powinnaś przymierzyć przed kupnem" :) bynajmniej nie przed ślubem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej grzeszą Ci co seks przed slubem uprawiają, udawają że dziewice i hipokrytki na forach ciężarne krytykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heptana
Z innej beczki - ile powinno kosztować pranie sukni ślubnej? Byłam w Warszawie w kilku sieciówkach i stawki takie, że wolę, żeby ta kiecka leżała brudna na strychu. 250 zeta za pranie? Masakra. Cała kiecka kosztowała mnie 1800 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w jaki mieście, w jakiej pralni. W sieciówkach wariują z cenami, ale masz np. w Wawie Iron Master i 75 zł za pranie z dowozem. To już bardzo dobra cena, ale wiem, że normalnie jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikaj znanych sieciówek - tak mają po prostu stawki z kosmosu - szkoda Twojego czasu i kasy. W mniejszych pralniach dadzą Wam o wiele lepsze warunki. Nie ma sensu głupie przepłacanie. Bo po co to wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz czegoś idealnego na miarę to warto wstąpić do salonu Jennifer Vaiano w Wawie. Mają przeróżne modne oferty i ważne w twojej sprawie jest to że szyją suknie na miare a na miejscu robią krawieckie poprawki. Wiem bo sama tam kupowałam również w ciąży i byłam bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYlko regulowana,brzuch jest już duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz tutaj: http://emmimariage.pl/blog/category/suknie-lux-xl/ - to są suknie niby XL, ale wydaje mi się, że są szyte tak, że brzuszek będzie bezpieczny i ładnie zamaskowany, no chyba że chcesz go podkreślić, to też coś na pewno znajdziesz:) Myślę, że panie w salonie Ci doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×